Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az úgynevezett kannásbort...

Az úgynevezett kannásbort ugye nem csak szerint gáz inni úgy, hogy bolero port öntenek bele?

Figyelt kérdés
ismerősömék így isszák örökké, a kannás bor alatt a flakonos bort értem, és ha van valami nagyobb buli, a szokásos piákon kívül (nem kommersz piákra gondolok) mindig feltűnik egy-egy bolero porral feláztatott kannásbor is, szerintem ordatlanul parás lehet :D
2011. jún. 14. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

fehérbor+almalé együttestől már mentem falnak.

Gyilok.

2011. jún. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Ordenáré pacsmagolt szar lehet. Mint a nyuszikás viccben a sárgarépafagylalt XD
2011. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi szénsavas narancsízű üdítővel szoktuk keverni a kannás fehérbort. Finom, és üt. :)
2011. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amilyen rossz az olyan borok minősége, lehet még javít is az ízén. Ártani biztos nem árt.
2011. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
2 deci borhoz kb 1 max 2 kupak energiaital,annyira jó pia lesz belőle hogy az valami hihetetlen.
2011. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a kannásbor ciki, de ha már, akkor nem mindegy? :D Így legalább meg lehet inni.

Mi málnaszörppel isszuk, maci bor néven elég sok helyen ismert. :D (meg más neveken is)

Ütős, mert úgy iszol meg belőle egy litert, hogy észre se veszed. xD

Sajnos jelenleg csórók vagyunk, minőségire nem futja, ha meg igen, akkor inkább valami töményre szavazok igazán. xD

2011. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

miért lenne már GÁZ??? :O

Boleróval még nem próbáltam. De ami késik nem múlik :))))

2011. jún. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 konsibenc válasza:
100%
Eme keveréket úgy hívják hogy ,,Szex in the ditch" én azelőtt irtóztam a kannás szagától is de ez egyszerűen itatja magát. Mérföldekkel finomabb mint a vbk és nem okoz semmilyen másnapos tünetet.Aki nem kóstolta az nem tudja mi a dörgés... ja és mi 2l be zuttyantunk 1 tasak bolerót majd tetszés szerint egy kis ásv. vízzel vagy szódával fogasszuk.
2011. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

enis boleros bort iszom ( orakulum, mi igy neveztuk el )

hat ha pl barackos bolerot raksz bele na akkor csak rosszabb lesz, de mondjuk almas meg narancsos az egesz jo. ( en kiskorosi, soltvadkerti, tabdi borokkal csinaltam , na azok a kannasok naggggyon szarok... ott az valszeg tablettas bor nagreszt...) szal en ajanlom h probaljatok ki egy parszor es ha bele ontotok vipera energiaitalt ( 2 liter= 200ft.. ) akkor tenyleg nagyon finom lesz, es igazi olcso de isteni cocktail-t tudsz belole kesziteni.

2014. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!