Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pasik: Titeket zavar ha egy...

Pasik: Titeket zavar ha egy nő sörözik? Szerintetek csak a férfiaknak áll jól egy korsó sör?

Figyelt kérdés

Nyugi semmi emancipunci felhangja nincs a kérdésnek, csak mikor baráti társasággal mentünk szórakozni hétvégén minden csaj valami koktélt vagy bort rendelt (néhány srác is), dög meleg volt én meg alapvetően szeretem a sört, főleg nyáron, hát rendeltem egy korsóval.


Szóvá is tették a többiek, hogy szerintük egy 20 éves lánynak nem illene, vagy csak pohárral rendelni, nem korsóval. Rajtam kívül csak 2 srác rendelte ugyanezt.


Szerintetek?


2011. júl. 12. 00:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

(Lány vagyok, 19 éves és tudom, nem nekem szól a kérdés - de az én baráti társaságom meg akkor néz kistányérnyi szemekkel, ha koktélt vagy bort merek rendelni. :D

Szerintem nőknek is jól áll, bár ugye, nem ezt szokta meg a jónép. De majd megszokja, előbb-utóbb. Végülis, miért ne? Szerintem: ha jólesik, igyál sört! Én rá se rántanék, ha beszólnának érte - hideg, jól esik a kesernyés íze ilyen melegben. Klassz és kész. És nem nyomja agyon a gyomrod.

Szóóóval, szerintem ez marhára társaságfüggő - egy másik körben, ahol megfordulok, a fiúk teáznak és forrócsokiznak, a lányok söröznek és töményeznek - mindig röhögés lesz a poén-beszólásokból.)

2011. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten vagánynak, tökösnek tartom, úgyhogy bejön.


25F

2011. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz,az inkább gázabb ha egy csaj az utcán DOBOZOS sört vedel magába..... szóval a korsó,ráadásul szórakozóhelyen teljesen normális.

EGYSZÓVAL CSAK NYUGODTAN! :)


28/F

2011. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem áll jól egy finom női kacsóban, a hatalmas, bunkó (úgy értem itt a jelentését, mint egy fából készült ősi ütőszerszám) söröskorsó. Olyan durva, ócska hatást kelt, nem nőies a látvány. Még egy pohárra talán elmegy. De az sem szép látvány, mikor egy nő szája körül ottmarad a fehér hab, aztán úgy kell törölgetnie. Gondolom sejted, mi juthat eszébe egyeseknek erről.
2011. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
80%

Felénk tök átlagos, hogy a lányok/nők söröznek.

Én rohadtul vonzónak találom, képzeljétek el amikor ott marad a száján a hab és lassan kiélvezve az izét végignyalja az ajkait. pfú már be is indultam :)

2011. júl. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem is fura ha egy nő sörözik, miközben az én családomban is - úgy ahogy te irod - nagy melegben, valami családi banzájon minden női családtagom egy pohár sört választ inkább.


Csak fura anyámat és keresztanyámat látni egy pohár sörrel a kezében. Gondolom valami beidegződés hogy csak férfiaké ez az ital.

Lehet azért fura mert tényleg ilyen félévente egyszer ha előfordul.

2011. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

jaj hagyd a sznobokat, a sör az kell, nőknek is, és korsóban az igazi!


F/20

2011. júl. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Na most megkívántam a sört. Iszom egy dobozzal.

L/18

2011. júl. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 doboszoli ***** válasza:
91%
Ha jól esik, és tudod a határt, egészségedre, akár két korsóval is!!
2011. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Ó,szerintem ne feszkózz ezen! Én is sörözöm nő létemre,mert szeretem,és tojok rá,hogy illendő vagy sem! Habár nekem hülye szokásom,hogy mindenféle alkoholos italt(kivéve persze a rövidet,ha nincs keverve) képes vagyok

szívószállal inni,így a sört is. :) Elég hülyén néz ki,de így jobban esik. :)


26/N

2011. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!