Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért olyan fontos a férfiakna...

Miért olyan fontos a férfiaknak a sör?

Figyelt kérdés

A legtöbb pasi, mintha szerelmes lenne ebbe az italba. Sör nélkül nincs buli. Sör nélkül nincs beszélgetés. Fontos pillanatok? Sör! Szomorú vagyok? Sör!

Én csak arra tudok gonolni, hogy nagyon jók a sörreklámok, és a pasik beveszik tudat alatt, hogy ez tényleg nélkülözhetetlen dolog a "szabadságérzethez", sőt, ha ott a söröd a kezedben, akkor már nem is számít semmi más...


2009. júl. 7. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
nem kéne általánosítani..
2009. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon régóta a férfiasság szimbóluma a sör. Nem a reklámok miatt, hanem mert felénk sokáig a férfiak kiváltsága volt, vízparton sörrel a kézben lábatlógázni. Otthon újságolvasás és tévé nézés mellé sört inni. A nők akkor még napközben a gyerekekkel voltak, nem ittak alkoholt. A férfiak ezzel szemben ráértek hétvégén a haverokkal meccset nézni és közben itták a jó hideg sört, ami olcsóbb és kevésbé ütős is volt mint a többi ital. Na és persze melegben hűsített is. Ma már a nők is csatlakoztak a sör ivókhoz. Én megértem, én is szeretem. Ám gyerekek mellett szigorúan alkoholmentest. kortyolgatok.
2009. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsanat, ha valakit bánt az "általánosítás". Természetesen nem minden férfira értettem, de azért nagy számban jellemző ez a dolog.

Azt nem értem, miért KELl PONT a sör ahhoz, hogy jól érezze magát az ember?

2009. júl. 7. 08:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szeretném tudni.

Párom panaszkodik, hogy nagy a hasa, és minden este 2-3 sört megiszik.

2009. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

amúgy én sem értem miért vannak sokan oda érte....egy pohár jó bor sokkal többet ér


1. voltam

2009. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Hát sztem meg pont, hogy sokkal jobb egy üveg sör, mint egy pohár bor. Rosszul vagyok a boroktól és a pezsgőtöl. Az égetett szeszt sem szeretem. A sör kellemes, hűsít, sokat meg lehet belőle inni. Nem érződik benne az alkohol.

P87

2009. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én abort és a röviditalokat részesítem előnyben
2009. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Én is nő vagyok és nagyon szeretem a sört!:) Szerintem - főleg nyáron - tényleg jó alap egy kis beszélgetésre... Finom, hűsít és tele van vitaminnal! Ez komoly!:) És nem vagyok alkesz, mostanában alkoholmentesre váltottam, mert van egy babám, akit még szoptatok, de már jó lesz majd újra rendes sört kóstolgatni:) Főleg a barnát:D

Régen én sem értettem, mi lehet jó benne, még a szagát se bírtam. Aztán egy nyári forró napon megkínáltak vele, olyan jól esett, azóta szívesen megiszom.

2009. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden férfinak olyan fontos a sör.Ezt tapasztalatból is mondom.Én is,és sok barátom velem együtt,a bort részesíti előnyben.Aki csak sörrel tud beszélgetni,annak nincsenek igazi barátai.Pont,hogy a bor a férfiak itala,a sört nagyon sok nő issza.Akinek annyira fontos a sör,amennyire leírtad,az alkoholista
2009. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%
a sör jó és kész :)
2009. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!