Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen részegnek lenni?

Milyen részegnek lenni?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan, hogy nem bírsz megállni a lábadon, homályosan látsz? A másnaposság tényleg nagyon rossz?
2011. júl. 20. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd az ujjad az alsó szemhéjaidhoz és kezdd lassan mozgatni a szemgolyódon. Nagyjából ilyen a részeges szédülés :D

És a homályos látás nálam abban nyílvánult meg, hogy nem láttam az órámon az időt :D

Ja meg túlságosan hírtelen mozdulataim vannak :D

2011. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
78%
jó részegnek lenni de a másnap annyira nem jó de kilehet bírni.
2011. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
én nem voltam hiperaktív:DD én ittam eleget, és szintén homályos látásom volt, de nagyon a telefonomon alig láttam az időt, meg kb kettős látás féleség lehetett..... de én nagyon álmos voltam, kb mindenhol ahova leültünk elaludtam! :DDDd nagyon durva
2012. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát kérem ha az ember részeg akkor mindent viccesnek talál, olyannyira hogy még egyetlen szón is percekig röhög az ember, felhőtlen jó kedv, és vidámság, ráadásul ez azt garantálom hogy ez az egyik legvidámabb pillanat az életben. Ráadásul már mind ez egy fél üveg bortól.
2016. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!