Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyunk az este a barátnőmmel?

Mit igyunk az este a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit igyunk.Olyan hatást szeretnénk elérni, amitől nem hányunk, hanem jó kedvünk lesz:) Unjuk a leót :) L/17
2009. ápr. 3. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a rumos kólát nagyon szeretem,még sosem voltam rosszul tőle.Persze rum címszó alatt nem a tengerész szeszesital minőségre gondolok...Szép estét!
2009. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Bacardit szeretem kólával és citrommal, de ez elég erős ital. Valami jó kis koktél kéne nektek, csak azok elég drágák. Esetleg valami finom likőrt? Olyan kis nőcis italt válasszatok inkább, ami nem üt ki benneteket.:) A Martini sem rossz, vagy pezsgő.
2009. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves L17! Szerintem várj egy évet és utána igyál, amúgy én csak a keserű dolgokat bírom a szeszben az lehet campari-juice, gin-tonic, de a lányok szeretik a cherry -almát, bacardi-colát.
2009. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
45%
Tök mindegy mit iszol, először mindig jó kedved lesz, aztán hánysz. Lehet ez akár 10%-os, akár 70 %-os pia.
2009. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
én ha csak vodkát iszom , akkor egész tűrhető a másnap reggel.
2009. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igyatok pezsgőt, ha szeretitek, jó hamar a fejbe száll, de nem fogtok hányni csak jó kedvetek lesz.. jó szórakozást:-)
2009. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csajos estékre,csak és kizárólag a Cosmopolitan koktél jöet szóba(legalábbis nálunk:D)
2009. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Néhányat kipróbáltunk (pénteken és szombaton is), jó ötlet volt, nem hánytunk :) A többit meg majd később ;)
2009. ápr. 5. 10:59
 9/11 anonim válasza:
100%
hát birom XD idejön azt várj még egy évet :D azt hány 14éves kis "ribanc" issza magát OFFra hétvégenként? sok...inkább szerintem jó hogy nem akarja kiütni magát :D szép estét : D
2009. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Martini Bianco-t citrommal :p
2009. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!