Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy kezdő tini mennyit ihat...

Egy kezdő tini mennyit ihat hogy ne legyen hullarészeg?

Figyelt kérdés

Egy 15-16 év körüli lánynak, aki még nem nagyon ivott alkoholt mennyi az a mennyiség, amitől jól érzi magát egy buliban, kicsit be is csiccsent de nem seggrészeg és nem köt ki a kórházban ájultan alkoholmérgezéssel?

Borból:

Sörből:

Pálinkából:

stb... ?


2011. aug. 28. 22:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
először mindenképp olyanok körében kísérletezz, akikben bízol! ezt egyébként nem lehet biztosan megmondani, hogy mennyit. van olyan ismerősöm, aki két sörtől fejreáll, van olyan aki egy liter pálesztől még nem részeg. és nem attól, mer megszokta, hanem mert ilyen alapból. szóval barátok közt, ez fontos! igazi barátok közt:)
2011. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni érzékenységen és testsúlyon is sok múlik. 30 vagyok, 50 kg - és nagyon rosszul bírom a piát. Amitől már fejreállok és küszöbön a róka:

2 feles

vagy

3-4 deci bor

vagy

két doboz sör.


Ha nem is túl gyakran, de azért havonta egyszer ivászkodunk és semmivel se tolerálom jobban az alkoholt, mint tíz éve...

2011. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet furcsa de én a pálinkából 3 dl-ig semmit sem érzek
2011. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
szerintem kezdésnek vmi kevertet igyál. Vodkanarancs, gyömbérmetaxa, whiskykóla, ilyenek. Az finom, arra viszont vigyázz, hogy lehet nem érzed, de üt az is. 2-3 max 4 pohártol (ha feles pia van benne) már becsiccsentesz, elsőre furcsa érzés, de sokkal bátrabb leszel:) ja és ilyen mennyiségtől más bajod nem lehet, arra vigyázz, hogy elsőre ennél többet nenagyon... Ja és nem kell gyorsan lehúzni 3at, inkább fokozatosan, jobb úgy sztem:D
2011. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
23:27 vagyok,annyi még, hogy a fokozatosság előnye az is, hogy ki tudod tapasztalni mennyit kell igyál a becsiccsentéshez. Szal fél-egyóránként egy vodkanari pl és ha már érzed, hogy picit meleged van, pirul az arcod, jobb a kedved, merészebb, bevállalósabb vagy, akkor ott stop ésne igyál többet, max vizet:D
2011. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem is rólad van szó de bármely más lányról is van szó én ezt nem díjazom. Ugyanis egy lány miért inna? Hogy néz az ki? Még ha csak jó kedvig iszik? Szilveszter meg szülinap oké de más..Mondjuk bemész büdös alkohol pofival discoba vagy bárhova meglátsz 1 helyes pasit és smárolnál vele és össze is jönne de a fiú eltaszít a szájszag végett. na már most egy 15-16 éves ha már 16 évig bírta alkohol nélkül bírja ki 18 évesen. Ha otthon kóstolgatsz az oké ha máshol kapsz azért a faszit/nőt meg is büntethetik. Sok sikert.
2011. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 tetro ***** válasza:
7 dl bor egy 15 éves lánynak? :D meg 4 dl pálinka? :D hát ettől tuti fejre állani a kislány (aki nem a kérdező :D)
2011. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bacardi Breezert javasolnék,isteni és nehéz tőle berúgni, de jól érzed tőle magad. ja és a Sex on the beach koktél is ilyen hatással van rám:D 16/L
2011. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
én egyet értek 23:27-tel vodkanarancs a legjobb, meg úgy amúgy a vodka is... emlékszem, hogy én is elhatároztam, hogy na most iszom, megittunk majdnem egy üveg bort és még utána páleszt és semmi... :S de a vodka nagyon jó meg divatos is, mondjuk igaz, hogy tömény, de nagyon tiszta szesz, nem leszel tőle büdös, és ha csak azt iszod a másnaposság, sem durva mert tényleg elég tiszta szesz... de azért ne sokat!!!! meg az a forog a szoba és nem áll meg érzés, az nem feltétlen jó szóval csak óvatosan vele!
2011. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kezdő tini max egy pohár bort vagy egy feles pálinkát ihat meg.
2011. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!