Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy kezdő tini mennyit ihat...

Egy kezdő tini mennyit ihat hogy ne legyen hullarészeg?

Figyelt kérdés

Egy 15-16 év körüli lánynak, aki még nem nagyon ivott alkoholt mennyi az a mennyiség, amitől jól érzi magát egy buliban, kicsit be is csiccsent de nem seggrészeg és nem köt ki a kórházban ájultan alkoholmérgezéssel?

Borból:

Sörből:

Pálinkából:

stb... ?


2011. aug. 28. 22:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

köszi

Látom van viccelődés a "nem rólam van szó" kijelentéssel, dehát anonim az oldal miért hazudnék? :D Gyakorlatban nem tervezem az adatokat tesztelni (még :P), csak érdeklődöm mert tényleg nem értek az alkoholhoz.

Várok még válaszokat, adatokat! ;)

2011. aug. 29. 21:37
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

egyébként néha jó gátlástalanul seggrészegre inni magad. kell az is:D

21/f

2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
pedig ilyenkor kell elkezdeni....:D
2011. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Ha mindenképpen inni akarsz, de csak annyit hogy jól érezd magad, akkor hajrá. Ha hányingert vagy szédülést érzel, akkor hagyd abba és ne igyál többet. Ez a mennyiség is megteszi a hatását, sőt még tudni is fogsz magadról. : )
2011. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én fiu(15) vagyok és nemrég ittam előszőr egy üveg pálinkától semmi bajom nem lett.másnap söröztünk na az meg csak pisilni jó estefele vodkáztunk az volt a legjobb és még alkohol is volt benn de még mindig a pálinka a legütősebb.szerintem lánynak a vodkanarancs a legjobb.
2012. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!