Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fél liter energiaital lehet...

Fél liter energiaital lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Ma megittam kb. fél liter energia italt a haverommal az energiaital neve Bad Girl. Egy picit fáj a fejem. Tegnap is kb. ennyit ittam meg. Lesz valami bajom? A válaszokat előre is köszönöm!!!
2011. szept. 5. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el!

[link]


A rendszerességen van a lényeg.

Ha egy hónapban egyszer iszol, amikor tényleg kell, akkor nem lesz semmi bajod.

De nagyon sok tizenéves minden nap iszik. Van, aki többet. :/ Az nagyon egészségtelen!

2011. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha iszol csak, akkor nem lesz bajod tőle, de ne szokj rá. Volt egy 15 éves lány aki egész nap nem evett semmit( szó szerint semmit), csak energiaitalt ivott(nem tudom pontosan, h mennyit, de sokat)és amikor hazafelé a metrón utazott leállt a szive. A suliorvosom mesélte, mert ő végezte az újraélesztést. Persze ez nem jelenti azt, hogy ha iszol meg fogsz halni, néha én is szoktam inni, de azért az se véletlen, hogy pár országban nem lehet kapni a boltokban, mert nem ott nem legális.
2011. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Szerencsére nem volt tegnap komolyabb bajom ma már teljesen jól vagyok!!
2011. szept. 6. 13:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz csak ne csinálj belőle rendszert. Az ilyen energiaitalok úgy működnek hogy hirtelen felpörgetnek aztán meg nagyon lefáradsz tőle. Ezért alszanak annyira jót ettől az emberek.

Én is csak azért iszom mert nem alszok el vizsga előtt a tanuláskor. Viszont olyat alszok vizsga után tőle mint a krumpli

2011. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
ha fáj a fejed akkor nem birja a koffeint a szervezeted. nem kéne innod ennyit... :/ legyen elég mondjuk egy kávé reggel. azét mert hú de menő, ne igyel energia italat, ha a fejed bánja(meg a hasad!!!).
2011. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is energiaitallal kezdtem. Aztán jött a vadász ami már ki is ütött. Pálesz, sör stb. 14/L
2011. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben nem dicsekednék ilyennel pláne ennyi idősen. Nálad nincs pizsilövés estefelé? XDXD :D:D
2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
40%
ÉN RÉGEN MEGITTAM KB 3LITERT MINDEN NAP BAJOM NEM VOLT CSAK KESŐBB KEZDETT KIJÖNNI RAJTAM ,VESE FÁJÁS STB ,NEM TUDOK FIGYELNI SE ANNYIRA MEG BE VAGYOK LASSULVA
2012. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
és mi az apád faszáért üvöltözöl 18 válaszolo
2021. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!