Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi bő egy liter energiaital....

Napi bő egy liter energiaital. Szerinted?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a szóbeli érettségi, éjjel-nappal tanulok, több, mint napi 16 órát, a nagy részét éjszaka, mert nappal nehezebben megy. Vedelem az energiaitalt, 2 nagy doboz Adrenalin, néha 2 és fél, de egész napra elosztva, plusz 1-2 tejeskávé. 3 napja tart ez, és még 3 napig fog, de kezdem furcsán érezni magam, most mintha hányingerem lenne(bár lehet azért, mert régen ettem, meg szédülök.

Mégis mit kéne csinálnom, hogy bírjam? Jöhet a leszidás is:)


2010. jún. 11. 04:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te tiszta hülye vagy. Ennyi koffeintől nem csuda, ha vacakul vagy. Így csak magadat fogod tönkretenni.


A munka része a pihenés, pihenés nélkül nincs hatékony munka, nincsenek eredmények. Ha nappal nem fog az agyad, és éjjel tanulsz, akkor nappal aludj. Energiaitaél helyett legyen elég a normál étkezés sokvízzel meg a csoki. Normális tanulás nélkül ez csak önkínzás, és amikor majd kell, semmi nem fog estzedbe jutni.


Azért egy érettségi nem a világ, hogy ekkora feneket kelljen neki keríteni. Meg fogod látni, hogy egy egyetemi vizsgaidőszak mennyivel keményebb.

2010. jún. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg baromság, energiaitaltól bizonyitottan álmos leszel 2-3 óra elteltével.. Szóval magadat szivatod.


A 16 órás tanulás ugyanilyen hülyeség. Inkább tanulj 6 órát, menj el sétálni-biciklizni, aztán tanulj még 3-4-et. Lényegesen többet haladnál az anyaggal.

2010. jún. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

De gáz vagy :D

Ha pihennél, elég lenne 6 órát tanulnod :DDDD

Nyomi

2010. jún. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
En is most erettsegizek... eddig meg nem tanultam semmit. Nem is fogok mert szeretnek pihenten erkezni a vizsgara, de majd valamikor meg atnezem :D. Inkabb gyurok wazze.
2010. jún. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, így nem lehet tanulni. Pihenj, bringázz vagy menj el úszni egy jót, utána hazafelé vegyél egy tábla normális, jó minőségű csokit (ne valami 70 ft-os lengyel sz.rt), meg egy kiló almát. Otthon ülj le, legyen előtted bőven ásványvíz meg a csoki és hajrá. Egyszerre max.1-1,5 órát tanulj, utána 20-30 perc pihenés, mozgás(!!!), evés és folytathatod. Egy nap ne tanulj többet 6-8 óránál, bár érettségihez még ez is már-már sok :=), ennyivel már kitünőre lehet érettségizni. Nagy kalappal a vizsgákra!
2010. jún. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Mi vaaaaan?? :)

Érettségire tanulni? Minek az? Elolvasod kétszer a kidolgozott tételeket, aztán kész. Felhasználod a forrásanyagot, leérettségizel ötösre.

El sem merem képzelni, ha továbbtanulsz, mennyit fogsz tanulni egyetemen/főiskolán... :)

2010. jún. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az energiaital csak akkor jó, ha évente, kétévente iszol egyszer. Mondjuk eddig nem ittál, és az érettségi napján iszol mondjuk egy Red Bullt vagy Burnt. Vagy akármit.

Így viszont többet árt, mint használ, és kezdheted félteni a fogaidat is.

A többiek már leírták, mozgás, víz, csoki, gyümölcs. Néha meg valami kikapcsolódás, rejtvényfejtés, filmnézés.

2010. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

ooo apám!

hát te se vagy észnél! egy rohadt percet nem tanultam az érettségire, csak figyeltem órán, és még így is meglett a 4es átlag.

teljesen balga vagy, hogy itt nyomod a strébert, a többiek meg a strandon döglenek egy sör mellett, és ha csak nem teljesen sügérek, nekik is ugyanolyan eredményük lesz, mint neked.

szóval hagyd abba ezt a faxkodást, mert nem éri meg.

szopogathatod még a bránert eleget az egyetemen. na, és annak már sokkal nagyobb tétje van.

2010. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyél vörös húsokból készült ételeket,fogékonyabb leszel a tanulnivalóra,és csokit is tolhatsz az arcba!

Sok sikert!:)

2010. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

az senkinek nem jutott el az agyáig, hogy nem arra hajtok hogy meglegyen, hanem hogy kitűnő legyen?

mivel mindent az utolsó pillanara hagyok, én eddig éreztem jól magam, és most szívok.

enni nem igazán tudok, nincs étvágyam, egy kiló almát sztem egy hét alatt tüntetnék el, és csokit sem akarok enni..

2010. jún. 11. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!