Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkát szokták töményen inni?

Vodkát szokták töményen inni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze!

De "jobb", ha valami kísérővel iszod. (Narancslé, szóda, citrom-lime, almalé stb.)

2011. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.Én a Finlandiát szeretem töményen.De a vodkanarancs is nagyon jó,azt is nagyon szeretem!:)
2011. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha kísérővel iszom, hogy a jobb? Ha összekeverem, vagy ha egy felest iszok és rá a kísérőt?Melyik ütősebb?
2011. szept. 9. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ.Ha narancsal iszod,vagy szörppel,baromi sokat meg lehet belőle inni,úgy hogy észre se veszed,hogy már mennyit ittál,aztán utána üt.A tömény vodkából meg megiszol egy felest,vagy kettőt,már lehet érezni,de azért sima vodkából nem hiszem hogy meg lehet inni 1 litert,de vodkanarancsból akár többet is,szóval szerintem a vodkanaracs jobban üt,de ez csak az én véleményem:)

Ha nagyon be akarsz rúgni,szerintem csináld úgy,hogy iszol egy ksi töményet,majd rá egy kis pezsgő,utána vodkanarancs/vagy megint csak vmi tömény.

2011. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jin ***** válasza:

én nem szeretem csak az igazi orosz vodkát és mivel a pálinkának finom az ize

szóvaal pálinjkát iszom kisérőnek a vodka mellé

2011. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak tisztán iszom, kísérőnek néha sört esetleg.
2011. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tisztán e vagy töményen a vodka későn üt. kísérő csak akkor ha nem birod az utóizt
2011. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!