Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka, pálinka, whisky, rum,...

Vodka, pálinka, whisky, rum, stb. márkákat ismertek ami legyen akármilyen drága is de jó minőségű?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy azért olyat mondjatok amit nem nehéz beszerezni, vagyis a helyi kocsmákban is lehet kapni...
2011. szept. 23. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vodka: általában Royal-t szoktunk inni, de néha Rachmaninoff is kerül a kosárba.


Whisky: nem szeretem annyira a whisky-t, életemben először ettől hánytam, de múltkor mégis ittam. Old Smuggler volt, és isteni finom! Diós illata volt, és ami még király volt benne, nem voltam másnapos utána.


Pálinka: Csak a házi, amúgy meg a Hírös Kecskeméti a jó.

2014. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
47%
Elmész egy pálinka főzdébe és lehet van neki házi kéznél annál jobb nem lessz.
2015. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igényesnek Glenfiddich 12 év és afelett, the az MI5 főnöke a Spooks-ban az Ardbeg 10 Years Old Single Malt-ra esküszik. Nem próbáltam, de biztosan csúcsminőség, nem mint egy reptéri Chivas Regal.
2017. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Whisky-ből egyértelműen a Jack Daniel's-t mondom, ami bármelyik boltban vagy kocsmában kapható, és igaz hogy jóval drágább, mint a Johnny Walker vagy a Ballantines, de a Jack-nek azt az egyedi kellemesen szenes utóízét nem lehet megúnni - szerintem, különlegesen finom whisky!

Személy szerint én a sima vodkát nem szeretem, mert íztelen, egyszerűen csak szeszes víz, nem több, így csak általánosságban tudom ajánlani a hétköznapi nagy márkákat: Royal, Kalinka, vagy Finlandia.

Rumot nem ismerek, pálinkából pedig én is egyértelműen csakis házit ajánlok, a boltit messze kerüld el!

2018. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!