Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnapos vagyok, mit egyek ma?

Rifle02 kérdése:

Másnapos vagyok, mit egyek ma?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit többet ittam a kelleténél, úgyhogy segítsektek hogy mit egyek ma mert nem nagyon megy le semmi ?
2011. aug. 6. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kétszersültet,vagy valami ropogósat.
2011. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hideg tej.
2011. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szensavas udito
2011. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
lekváros/mézes-vajas piritóst egy pohár langyos tejjel
2011. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vmi jó zsírosat, sok szénhidrát, és vmi savanyú. (nekem mindíg bejön)
2011. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
ondo krémes szenya
2011. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kenyér alapú kaja az jó ötlet, a lényeg h. mindig legyen valami a hasadban, mert akkor van energia utánpótlás.

Célszerű egy fejfájás elleni bogyó, és csak módjával a vizet, ha nagyon nagyon beittál tegnap, a sok víztől lehetnek kellemetlen pillanataid még ma is :)


Jobbulást

2011. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, amint felkeltem ittam annyi vizet amennyit tudtam és ettem 1db főtt kukoricát és hát a végeredmény visszajött úgyhogy már csak óvatosan fogok bármit is enni.
2011. aug. 6. 10:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Közbe ittam tejet mint ahogy valaki írta, és ettem pírítóst és máris jobban lettem ugyhogy csak ajánlani tudom :)
2011. aug. 6. 12:27
 10/11 anonim válasza:

hát, nem hülyeség a gyógysör! olvastam, hogy a szervezet az alkohol semlegesítésére ellenanyagot termel, de mivel nem tudja mennyit iszol este, túltermel, és az az ellenanyag okozza a rosszullétet másnap. tehát ha adsz neki elpusztítandó alkoholt másnap, persze max 1 sör, akkor elméletileg jobban lehetsz :)

remélem segítettem :)

jobbulást, vagy egy jó bulást :D

2011. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!