Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány doboz energiaitalt iszol...

Hány doboz energiaitalt iszol meg naponta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 10:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyetemen ittam vizsgaidőszakban. Vizsgák előtti éjszaka 2-őt általában, de volt hogy bevertem 3-at is, akkor annyira rosszul lettem, hogy nagyon megijedtem. Azóta csak bulizás közben iszok néha egyet, ha tanulok vagy sokáig fent kell lennem, inkább kávézom. Nagyon veszélyes dolog az energiaital, főleg annak, akinek magasabb a vérnyomása!


25 N

2011. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Vizsgaidőszakban hetente (!) 4-5 dobozzal (negyed literes), szorgalmi időszakban havi 1-2 doboz (tantervtől és órarendtől is függ, hogy mennyire és milyen gyakran kell korán kelni). Nyári, téli szünetben, bulihoz vagy menőzésből végképp nem, csak tanuláshoz. Ahooz is csak ha már tényleg nem fog sehogy az agyam.

A több éve tartó kávézás miatt kv-ból nem tudok annyit meginni, hogy érezhető hatása legyen - épp ezért vigyázok az energiaitallal, ha ész nélkül innám, mire befejezem a sulit nem lenne az a koffeinmennyiség, ami felpörget.

20L

2012. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!