Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » MIÉRT NEM TILTJÁK BE AZ...

MIÉRT NEM TILTJÁK BE AZ ALKOHOLT? Az alkoholisták tönkre teszik lelkileg a családjukat! Én is az alkoholista apám miatt most már öngyilkos leszek, mert nem bírom már tovább! És még csak beszélni sem tudok róla senkinek!

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem az alkohol a hibás, aki vadállat lesz tőle, az alapból is az, csak kihozza belőle.

NAgyon sajnálom, hogy ezt kell megélned :(

Ilyenkor nem tudsz átmenni valahova? (barátnő, szomszéd, nagymama?)

Zárkózz be a szobádba.

Próbáld felhívni a NANE egyesületet.

De az igazi megoldás az lenne, ha anyukáddal elköltöznétek tőle.

2011. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el otthonról:kollégium, nagyszülők, rokonok!
2011. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
És nehogy öngyilkos legyél miatta!!! Nem ér annyit! Próbálj minél hamarabb elkerülni otthonról.
2011. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%
77%-os: szabad tudnom, mi rosszat írtam? Az alkoholizmus nem az alkohol hibája, hanem a mértéktelenségé, és a lelki problémáké, amiktől az ember úgy érezheti, hogy neki jobb "elviselni" az életét hullarészegen, mintsem szembenézni a problémáival. Még nem találkoztam olyan alkoholos itallal, ami az ember akarata ellenére belemászott volna valakinek a szájába. Én teljesen megértem a Kérdezőt, és nagyon sajnálom, ami vele/veled történt/történik, de ez komplexebb ügy, és túlmutat az egyszerű "tiltsák be"-n.
2011. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
100%
azt hiszed, hogyha nem lenne alkohol, akkor normális lenne az az ember? hát nem
2011. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hülyeség volt átpakolni, mert a kérdező pont hogy családi problémáról ír...
2011. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
42%
21.02!Egy kemény vizsga után minek rögtön inni?ezt sose tudom megérteni.miér olyan fontos?fontos egy fenét.nagymértékben ártalmas.
2011. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
1 vagy 2 sör az nagyon mértéktelen ivászat:D
2011. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
33%

Ha más cuccról annyi minden kiderülne, mint az alkoholról, már rég betiltották volna. Csak hát ennek van egy régi hagyomány és kultúrája. Borászatok, pezsgő gyártás, stb.

A fű kevésbé káros, mégsem legális.


(Egyikkel sem élek, nem azért írtam.)

2011. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!