Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » MIÉRT NEM TILTJÁK BE AZ...

MIÉRT NEM TILTJÁK BE AZ ALKOHOLT? Az alkoholisták tönkre teszik lelkileg a családjukat! Én is az alkoholista apám miatt most már öngyilkos leszek, mert nem bírom már tovább! És még csak beszélni sem tudok róla senkinek!

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2011. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem az alkoholt kellene betiltani, csak az olcsó, sz.r minőségű butító vackokat, amik teljesen megölik az ember agyát! Az ilyeneket tényleg az isszák, akiknek már mindegy. A drágább piákat többségében azok isszák, akik éppen ünnepelnek valamit, vagy összeülnek délután a barátokkal egy kis beszélgetésre. Nem akarok új témakört megnyitni, de amennyire üldözik a dohányosokat, olyan elnézőek a piásokkal, holott az alkoholisták kikészítik a környezetüket, családjukat, és a legtöbb bántalmazás is alkohol befolyása alatt történik.

Sajnálom, hogy ezen keresztül kell menned, nem tudsz mást csinálni, mint minél előbb önálló életet kezdeni.

2011. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

"képtelen lennék elmondani bárkinek is, mert már a második mondatnál úgy sírnék, hogy nem is értenék."


Nincs az iskolában egy kedves, szimpatikus tanárod? Próbálj valamelyikükhöz bizalommal fordulni, lehet, hogy tud segíteni. Osztályfőnököd esetleg? Lehet, hogy FOGALMA SINCS az egészről, olyan "ügyesen" titkolod, de ha elmondanád, együtt érezne.

2011. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
62%
Az elsőnek van igaza, ha a ckacsa nem tud úszni. Ez nem feltétlenül az alkohol hibája, inkább csak apukád gyenge, és így menekül.
2011. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
100%
Na végül lett valami? Ugye nem lettél öngyilkos!? Írj ha tudsz! :/
2016. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Jozetha válasza:
100%

Szia!

16 éves vagyok! Ha kell valaki aki segít, meghallgat, itt vagyok! Apukám alkoholista, anyám rég elvalt tőle, mentem már át egyen s máson, mentem már gyámügyre js emiatt. Nyugodj meg, ne legyél önygilkos! Lesz ki miatt élned és van is: NE MAGAD DOBD EL AZ ÉLETTŐL ŐMIATTA! Kitartást!

2017. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltják be az embereket? Az emberek a bármit tönkre tesznek!
2019. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Van változás?

Nagyon keserű volt, amiket írtál :(

Remélem kaptál segítséget!

2019. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon 1919 ben a Tanàcsköztársaság idején is volt alkoholtilalom azthiszem
2020. máj. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!