Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit isztok általában, ha...

Mit isztok általában, ha bulizni mentek?

Figyelt kérdés

Velem az a probléma, ha elkezdek inni, nem bírom abbahagyni, nem tudom a határt. Illetve tudom a határt, tudom mikor kellene abbahagynom, hogy nem iszom többet, de nem megy. Nem vagyok alkoholista, 18 éves vagyok.

Ti mit szoktatok inni, amitől jól érzitek magatokat? Nem vagytok részegek, csak jól érzitek magatokat.

Lány vagyok....

( nem szeretnék kioktatást, mert ritkán fordul elő, hogy úgy menjek fel, hogy iszom, de mikor iszom, akkor nem keveset... )


2009. máj. 3. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én kizárolag sört iszok, semmi töményet.
2009. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

én se tudtam soha betartani az abbahagyást. egyetlen jó tanácsot tudok adni neked. ha ugy iszol hogy egy pohár pia egy pohár ásványviz jelentősen tovább birod és másnap sem kell aggodni a fejedért:-) próbáld ki. igaz wc-re többször kell menni de megéri hgy ne hány össze semmit.

egy szintén lány aki már anyuka és nem iszik:-)

2009. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Én általában jägerezek meg sörözök. de ha már nagyon ittas vagyok, akkor iszom mindent össze-vissza. de manapság már csak nagyon ritkán alkoholizálok:)

(23, nő)

2009. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Leggyakrabban vodka, likőrvodka, egyéb kevert italok. Ha már becsiccsentettem, akkor meg szinte bármi jöhet. :)
2009. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez mindig változik. Általában nem iszok össze-vissza, leggyakrabban csak egy fajtát iszom ami vagy whisky-kóla vagy vodkanarancs. Furcsa, mert ezek után másnap rosszul vagyok. Tegnap csomó mindent összeittam és semmit nem éreztem még akkor sem sokáig. (bor, jäger likőrök) A végén az absinth tette be.... Így inkább elmentem aludni utána.


Egyébként én mindig tudom, hol a határ és még sosem ittam annyit, hogy ne tudtam volna magamról vagy összehánytam volna valamit. Mindig mindenre emlékszem és nem járatom le magam ha becsiccsentek. Ezt szeretik is bennem. :)

2009. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaj, félreértés ne essék, nem hányom össze magam, nem is hányok, csak sokkal dilisebb vagyok, mint alapból, ami nagy szó, mert alapból is elég hü-lye tudok lenni néha :D


De " megnyugtat ", hogy nem vagyok egyedül... :))


Köszönöm a válaszokat! :)

2009. máj. 3. 23:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak vörösbort, mértékkel.
2009. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
sör,bor,de van egy határ!Mocsár részegen nem lehet bulizni
2009. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Keveset, de minőségit!
2009. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát néha én sem tudom , hogy hol a határ , de még soha nem hánytam.

Nálam a rövid italok a nyerők Pl : unicum next , tequila gold , pálinka stb stb

2009. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!