Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy 15 éves gyereknek milyenne...

Egy 15 éves gyereknek milyennek kell lennie? Nem jár bulizni, haverokkal nagyon el se megy mert nincsen neki valami sok. Mi a normális ismerősök általában heti 3x járnak min bulizni, stb. egész nap plazáznak meg hasonlók.

Figyelt kérdés
Én a gyerek vagyk akire ez ráillik, vidéki és nem Pesti kéretik válaszokat kapni.. Haverkodjak, de hol? Kikkel? Én is ezt az utat követném koncertezni, fesztiválozni, inni(de csak ésszel). Cigizni nem fogok, de minden jóban benne lennék.. Jó fej gyerekről van szó legalább is mások és saját vélemény szerint, de sajna nem alakítok ki nagy barátságokat.
2009. jan. 3. 20:36
 1/7 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2009. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hnle ***** válasza:
Hello én 17 vok és szintén vidéken lakom.Nem nagyon járok én se szórakozni, tulajdonképpen soha nem vonzottak az ilyen helyek és ezzel nem leszel nagyobb fiú ha iszol,meg koncertekre jársz, az ilyen helyeken az igaz hogy sok emberrel megismerkedhetsz, ám könnyen rossz társaságba keveredhetsz!Sose azt nézd hogy mit csinálnak a többiek vagy hogy kevés a barátod.Nekem sincs sok de akik vannak azokban tényleg olyan emberek akiknek mindent el lehet mondani és lehet bennük bizni!De ha nagyon akarsz ismerkedni akkor menj fel Pestre :P
2009. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a netet. Keress valami érdeklődésednek megfelelő oldat és vesd bele magad a csetbe és a fórumba. Én is netes ismerősökkel mentem életem első metálkoncertjére:)Ismerjétek meg egymást, találkozzatok, aztán menjetek el mindenhova.
2009. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem, hogy hová valósi vagyok az nem lényeges jelen esetben. Vagy miért kérded?
2009. jan. 3. 21:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen oldalra gondolsz? Mondanál példákat?
2009. jan. 3. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

ÁJ DE SÖTÉT VAGY!!!

www.chat.hu

www.gyaloglochat.hu

2009. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is vidéki vagyok nemcsak a füstösdisco a szorakozás, gyere rammstein koncertre :) én ott leszek
2009. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!