Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Veszélyes szívószállal inni a...

Veszélyes szívószállal inni a sört?

Figyelt kérdés

Csak a sört. Meg még pezsgőt esetleg.


És még egy kérdés: 2 rövidital között mennyi időnek kell kb. eltelnie, hogy újra biztonságos legyen a másikat inni és ne legyen belőle hányás meg alkoholmérgezés? 30-60 perc elég úgy, hogy közben az illető folyamatosan eszik. Nem akarok bajt senkinél sem. Csak 1-1 deci rövid lesz mindenkinek, whiskey és vodka.


Köszi előre.


2011. dec. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszúrod a szemed a szívószállal vagy ilyesmi, akkor veszélyes lehet.

Nem hiszem hogy bárkit kiütne egy-két deci rövid (ha a saját tapasztalataimból indulok ki), de ez egyénfüggő. Alkoholmérgezést nem fogtok kapni, nyugi. Tartsatok a felesek közt mondjuk negyed óra szünetet és nem lesz baj.:D:D

2011. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy ez a szívószálas-sörös izé hülyeség, nem hat gyorsabban, csak sokan beképzelik maguknak. :D:D
2011. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a sertésinfluenza után legtöbben abban halnak meg hogy szívószállal isszák a sört. Nagyon veszélyes ! :D


Annyi a történet, hogyha szénsavas alkoholos italokat szívószállal iszol, akkor jobban a "fejbe száll". Kvázi jobban, rövidebb idő alatt és kevesebbtől berúgtok. Elvileg.

2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szívószállal szívtam fel fél liter meleg, szar pezsgőt térdelve, a tűző napon délben, majd körbefutottam a gólyatábort.


Nem para. :D

2011. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy igaz-e hogy úgy előbb berúgsz, szerintem nem, töményből meg ha kb. 80kg-os férfi emberekről van szó akkor még ha húzóra megisszák úgy is legfeljebb k.rvajó kedvük lesz, nem lesznek rosszul, ha vannak a társaságban kb. 50-55 kg-os nők is akkor nekik szerintem kell 2-3 óra, hogy ne hánnyanak.
2011. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mindig úgy iszom. mint minden szénsavas italt(nekem igy könnyebb inni) nem szoktam berugni jobban, mint a szivoszál nélkül sörözös társaim :D
2011. dec. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze h veszélyes hisz az alkoholban ázó szívószál megszívja magát alkohollal és bevadul és amikor nem figyelsz eléggé akkor lesből támad és átszúrja a torkod mert a részeg szívószál már csak ilyen alattomos kis gci :D XDDDD
2012. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én lány vagyok és 13-14évesen egy buliban 5percenként ittam a rövideket (tudom nem büszkeség) de akkor ez volt... és nem hánytam.. sztem ez mindenkinél máshogy van kb 8 rövidet ittam.. és mindenre emlékszem :) szívószállal pedig nem éreztem változást eddig soha.. egyik haverom elaludt a sör mellett nálam semmi.
2013. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!