Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen tanult meg a...

Mennyi idősen tanult meg a gyermeked szívószállal inni?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves, szeretném leszoktatni a cumisüvegről.A csőrös itatót nem szereti, gondoltam kipróbálom a szívószálasat, hát az se megy neki, nem tudja hogy kell szívni belőle. Próbálkozzak sűrűn, hátha egyszer ráérez, vagy hogy mutassam neki?
2010. okt. 18. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis dobozos üditőt,és nyomd meg neki,igy rá1 jön,hogy ha szivja akkor tud inni,mondjuk az én kislányom egy éves korától úgy iszik.
2010. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lányom kb. 18 hós volt, mikor először adtam neki szivószálas kis dobozos üditőt. Eleinte ő sem tudta, hogy mit kell vele csinálni. Mutattam neki, hogy szivja, kicsit megnyomtam a dobozt, hogy jöjjön belőle a lé. Aztán rájött egy nap, hogy hogy kell, most 20 hós, nagyon megy neki:) Próbálkozz minden nap, sikerülni fog neki. Vagy vehetsz sportkupakos kulacsot is, hátha abból jobban inna. Mondjuk nekem a pohárral van bajom, az istenért sem akar abból inni:)
2010. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vettem már neki kisdobozos üdítőt is,meg is nyomtam, hogy jöjjön belőle, hát az egész a ruháján landolt.:-) Pohárból tud inni, de ha megyünk valahova egyszerűbb lenne a szívószálas itató. Sportkupakossal is próbálkoztam, abból tud inni,de olyan keveset iszik belőle,csak bohóckodik vele.
2010. okt. 18. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 körül már tudott szívószállal inni. Egyből ráérzett. Utána én is vettem neki szívószálas kulacsot.

Ő sem szereti a csőröset.

Szerintem próbálkozz, rá fog érezni a szívószálra, és talán még meg is szereti.

2010. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálkozni fogok. Egyszer csak sikerül.:-)
2010. okt. 18. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

1,5 éves volt a fiam, amikor hasonló megfontolásból szerettem volna megtanítani szívószállal inni. Ő pohárból iszik kicsi kora óta, útközben pedig csőrösből. Gondoltam én, hogy elhagyjuk a csőröst, a szívószál nagyfiúsabb. Én is próbáltam a kis dobozost megnyomni, vettem ízesített szívószálat hátha, mutattam neki naponta többször. 2 hónap után feladtam, meredt a csőrös útközben, itthon meg a pohár.

2010. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16,5 hónapos a kisfiam, de ő sem tud még szívószállal inni, pedig néhányszor már próbálkoztunk vele. Neki a kedvence a Jana babavizes üveg, abból tud jól inni és sokat egyszerre.
2010. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 8 hónapos kora óta tud inni szívószállal. És 1 éves kora óta nem iszik cumisüvegből, csak csőröspohárból.


19 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, sikerült. Nem is próbáltam azóta csak egyszer,ma másodjára,most már ment neki. Apró örömök az életben.:-)
2010. okt. 25. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!