Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tuti másnaposság-űző tippek?

Tuti másnaposság-űző tippek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod elhinni, de kutyaharapást szőrivel.

Igyál egy sört (esetleg bort), tényleg bejön. Csak elkezdeni nehéz, mert most a pia gondolatától is rosszul vagy. De az első kb. 1 deci után fog menni.

2012. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A megelőzés.
2012. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, gyümölcslé, keksz, egy kis pihenés és ha már jobban vagy akkor torna, séta stb.. Egy kis testmozgás mindig segít :D
2012. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

1. prevenció (ahogy az előttem írták)

2. sok %-os rosttartalmú őszibaracklé

2012. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

én mikor hazateleportálok reggel totál kiütve eszek vmit, mindegy mit csak kis kaja legyen meg rostot és alszok. mikor felkelek akkor négykézláb ki a konyhába és összeütök 4-5 tükörtojást kenyérrel, savanyú ubival, rostossal mert van mikor a vizet se bírom meginni, de van mikor tejet iszok mellé:) meg mellé eszek mindig vmi frisset zöldséget pl pár paradicsom, hagyma, paprika.

nekem ez be szokott jönni, ez helyre dobja a gyomrom aztán megfogadom h nem iszok soha többé, aztán elmegyek a boltba és veszek még pár doboz rostost h a következő 7végére is tuti legyen. :)


meg nemárt ha piálás közben bekapsz pár falatot, nekem kesztyűtartóban mindig van pár békönös kifli, meg ha elmegyek inni akk aznap este 2-3 hambi is elfogy.

2012. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sok folyadékot kell inni,mert az alkohol elvonja a szervezetedből,ezért vagy rosszul
2012. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
maradj részeg és nem leszel másnapos. :)
2012. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Legalább másfél liter víz, fél liter kávé, meg valami reggeli - akkor is, ha rá se bírsz nézni -, pirítós és társai.
2012. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kávé felejtős, az még a maradék vizet is elvonja a szervezetedből. Minél több víz, lehetőleg még lefekvés előtt is (én sajnos legtöbbször csak beájulok az ágyba :D). Van aki a tejre esküszik, másnál a rostosok válnak be (nálam a frissen facsart narancslé a tuti). De hallottam már, hogy vkin a C vitamin segített.
2012. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
harmadnaposság
2012. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!