Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet energia italt...

Terhesen lehet energia italt inni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek az neked?
2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem szabad.
2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent lehet, mértékkel. De mondjuk az energiaital kihagyható szerintem.
2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Terhesen nem igazán tesznek jót a koffeintartalmú dolgok, plusz az energiaitalokban általában taurin is van, ami felpörget, így a babát is "felpörgeti", növeli a vérnyomást. Ha terhesen nagyon alacsony a vérnyomásod, akkor ritkán, keveset lehet inni, hogy egy kicsit feltornázd (dokim ajánlotta), de csak mértékkel!
2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
NEM! Abban akkora koffein adag van, hogy inkább hanyagold! Kávét lehet mértékkel, de energiaitalt nem!
2011. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rá van írva, hogy kisgyermekeknek, terhes és szoptató nőknek NEM ajánlott. DE!! Én pl az első terhességemnél is végig kívántam és ittam is, és most is :) Alacsony a vérnyomásom és nem literszámra iszom, de hébe-hóba jól esik :)

32 heteske :)

2011. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én ma vagyok 36 hetes, összesen 1 doboz energiaitalt ittam meg az egész várandósságom alatt, egyébként én is úgy tudom, hogy nem szabad. Akkor csak azért ittam meg azt, mert Édesapámmal a kocsiban ültünk és éreztem, hogy nem vagyok túlzottan jól és Ő pont azelőtt vett magának energiaitalt és azt adta ide, hogy igyam meg. Rettenetes hőség volt és már majdnem kiájultam. :-) Nekem egyébként alacsony a vérnyomásom, de nem kávézom tehát nem veszek magamhoz olyan dolgokat amelyek nagy koffeintartalommal rendelkeznek. Egyébként a Párom sosem engedi, hogy igyak pedig mindig csak egy kortyot szeretnék inni az övéből ha épp van Nála. Esetleg egy kortyot meg szokott engedni néha (bár Ő sem iszik túl gyakran, havonta 1-2 alkalommal) de nekem mindig vesz külön gyümölcslevet, vagy ice-teát, mondván az az enyém én azt ihatom! :-)

2011. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy jót tenne!Ha esetleg alacsony a vérnyomásod akkor igyál naponta 1 tejeskávét.Nekem végig alacsony volt a vérnyomásom a terhességem alatt,én reggel szoktam inni 3 az 1-ben(por) tejes kávét.
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomásra én hosszú kávét ittam nagyon-nagyon sok tejjel, minden reggel. Bevált.
2011. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én terhesség előtt nagy energiaitalos voltam, de sajnos le kellett állnom vele. terhesség alatt nem szabad energiaitalt inni, de egy-két korty nem fog megártani, ha néha iszol. A páromnak szoktam venni és olyankor kunyizok tőle pár kortyot, de ő sem nézi soha jó szemmel, ha azt iszok.

Egyébként, ha nagyon kívánod van az Adrenalin energiaitalnak gyerekeknek készült változata. Ha az íze miatt is, de azt ihatod nyugodtan, mert abban nincs semmi koffein meg taurin.


[link]

2011. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!