Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesséh elején lehet inni...

Terhesséh elején lehet inni energia italt?

Figyelt kérdés
Dolgozom és nagyon fáradt vagyok a kávé nem segít!
2011. jan. 22. 10:55
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
90%
Szerintem nem lehet!
2011. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A babát is felpörgeti. Unokatesóm nemrég szült, ha az UH-n nagyon mozdulatlan volt a gyerek, az orvosok itattak vele egy pohár kólát, mert attól már elkezdett mocorogni.

Az idegrendszer fejlődésének nem tesz jót. Szerintem egy alkalomtól semmi baja nem lesz, de rendszeresen ne idd!

2011. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
80%
Nem az ártalmas a gyerekre!De kérdezz meg egy szakértőt.
2011. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha korán kelsz, akkor feküdj le hamarabb este és nem leszel olyan fáradt. Egyél sok vitamint, gyümölcsöt, zöldséget. Se kávét se energiaitalt nem innék terhesen, ez egyértelmű.
2011. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem ajánlott.
2011. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Az egész terhesség alatt nem szabad. Ha fáradt vagy, akkor pihenned kell, a baba az első, nem a munka.
2011. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Talán még kólát, de az energiaitalban lórugásnyi koffein van.
2011. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jelentkezz be nőgyógyászhoz, és vele átbeszélhetsz minden kérdést. Amúgy a fáradság/fáradékonyság lehet a terhesség kísérő tűnete, sok mindent nem tudsz tenni ellene. Idővel el is múlhat.


Üdv!

2011. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a cikk arról szól, hogy mit tartalmaz az energia ital..jó olvasást!

2011. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő vagyok.Eszedbe ne jusson rendszeresen inni.Ha most nagyon kell,akkor igyál egy kicsit,ezentúl pedig próbálj inkább többet pihenni.Nagyon jól tudja mindenki,hogy a méhlepényen keresztül az anya és a magzat vére kering(bár nem keveredik)de minden ártalmas anyag átjut a babához!rettenetesen felpörgeti őt is(koffein,taurin,cukorbomba...),és az idegrendszer fejlődésére is káros hatással van(bár nem tudom mennyi idős terhes vagy,de ez bármikor árt:S..)Ha nagyon fáradt vagy,akkor menj ki ha lehet,és sétálj tempósan pár percet a friss levegőn,vagy csinálj valami könnyü mozgást.Reggelente munkába menet előtt is mozoghatsz kicsit,mert felfrissít.Ne legyen nagyon meleg ott,ahol dolgozol,meg élsz,mert nagyon elpilleszt.Igyál sokat,főleg vizet,limonádé is teljesen jól frissít!

Gondolom nehéz a munkahelyen bármit is megvalósítani,de ha megfelelően táplálkozol,sokat iszol,és munka után többet alszol,akkor sokminden megoldódik!Most te vagy a legfontosabb a babával,otthon se hajtsd túl magad,nem attól a 2 poros szekrénytől leszel beteg..(kivéve ha kifejezetten ilyen jellegű allergiád van)

Boldog babavárást neked!

2011. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!