Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rendezvényre szeretnék sört,...

Rendezvényre szeretnék sört, bort venni. De mennyit?

Figyelt kérdés

Boros: 11 fő +- 2-3 fő

Sörös: 7 fő +- 2-3 fő

Tehát 15 főre kellene fehér és vörös bor, 10 főre sör.

A rendezvény egész délután fog tartani és elég ivós a banda. Mit gondoltok mennyi sör kellene?

A bort pincészetből szeretném venni, nem palackozva boltból. A fehéret Tokaj borvidékről, a vöröset Eger környékéről.

Hány literrel kell számolnom?

Na és akkor pálinka is kellene, de abból a hölgyek is szoktak nyalakodni, tehát abból kb 20-25 főre való kell. De én megmondom ez őszintét soha nem iszok, bár nem vagyok alkoholista, de én vagyok általában az ügyeletes sofőr és jó is ez így. De így nem tudom mennyi itallal számoljak?

Mit gondoltok? Tudtok segíteni?



2012. márc. 8. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
20 évestől 70 évesig.
2012. márc. 8. 14:13
 12/18 anonim ***** válasza:
Jagermeister , Baccardi Breezer , Gyümölcsös sör, Dinnyés vodka . A 70 éves meg ne igyon ! :)
2012. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Meggylikőr.
2012. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Engem nem hívsz meg ? :D:D

21/F

2012. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Miért ne igyon, még a 80 éves férje is fog. Soha nem dolgoztak fizikai munkát, 20 évet simán letagadhatnak.

Kedves 21/F, így is túl léptük már a keretszámot, de mit csináljak, ha párom ennyire makacs. De amúgy keresztelő ebéd lesz 38 fővel (amiből 30 csak a család), ami szerintem egybe lesz vacsora is.

2012. márc. 8. 14:35
 16/18 Phoney ***** válasza:
Hacsak nem akarsz igen drága likőröket venni (gondolom nem), akkor az (ír-) krémlikőrök teljesítenek a legjobban a hölgyek közt. Legyen az összetevői között whisky is, azok olcsón (bő 2 ezer talán) is aránylag finomak, de ha csak Camponára telik, az sem lesz ihatatlan.
2012. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Látod , itt senki nem iszik , viszont az italokat mindenki ismeri. :)

Engem is hívjál meg ( max. 10 üveg sör)!

44/F

2012. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

lányoknak csoki cseresznye meg hasonló izesítésű likőrök meg gyümölcsvodka pár üveg.

min 25-30 liter vörös bor meg 3 karton pepsi. pálinkából is lehet venni 5 litert meg 2 tálca sört.


szilveszterkor nálunk volt 9 lány és 30 pasi, inkább töményes beállítottságúak meg a csajok a likörösek.

elfogyott 6ü fütyülüs bodza, 5 absolut citrom vodka, 4ü nagy jéger, meg 12liter házi barack, 1 tálca sör meg 5liter csokis sherry likőr, a bort meg nem tudom mert a hordóbol engedte mindenki magának a meggybort :)

de mi pl ittunk rendesen

2012. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!