Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az miért van, hogy ha iszok,...

Az miért van, hogy ha iszok, akkor egy idő után csak látom, hogy van valami történés, de nem tudom, hogy mi?

Figyelt kérdés

Ezt jól elmondtam... :D

Szóval nem tudom, hogy csak velem van-e ez, de ha már picit részeg vagyok, akkor van, hogy nézek ki a busz ablakán, és látom a megállókat, meg az embereket, de nem fogom fel, hogy hol vagyok, melyik megálló jön, meg ilyesmio.

Ez normális?


2012. márc. 18. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz buszra szálltál, akkor igen.
2012. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első XD amúgy van ilyen, ha nem bírod a piát, vagy azt a piát amit ittál
2012. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs ebben. Az alkoholnak ez teljesen természetes hatása. Csak akkor tudod elkerülni, ha a kulturáltnak mondott alkoholfagyasztást űzöd. Azaz csak mértékkel, minőségi italokat fogyasztva, s leginkább étkezéshez kötötten. Egy jó ebédhez elfogyasztott finom bor nem fog ilyen hatást kiváltani. A kocsmában, éhgyomorra betolt betétes sör már nagyobb valószínűséggel.
2012. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hm, ez az utolsó milyen szép válasz volt :) bekapcsoltam hozzá klasszikus zenét és elolvastam újra
2012. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!