Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányoktól kérdezném. Milyen...

Lányoktól kérdezném. Milyen időközönként szoktatok nagyon berugni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sosem rúgtam még be, nem is tervezem. Szeretem a koktélokat, a jó minőségű száraz borokat, ill. a pezsgőt, de nem látom értelmét s*gg részegre inni magam, hányni utálok, fejfájásom meg anélkül is van sajnos. Nekem nem kell inni ahhoz, hogy jól érezzem magam, ha jó a társaság.

Ha meg nem jó a társaság, inkább otthagyom őket, mert azon meg nem segít a pia.

2012. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

emlékezetkiesős maximum egy évbe egyszer (de mindig volt állandó kapcsolatom, úgyhogy volt aki hazavigyen:) ). Alaposan beiszogatós pedig havonta 1-2, akár 3.

Ment ez három évvel ezelőttig, amikor terhes lettem, azóta összesen ittam kb fél liter bort. :)

2012. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hetente, kéthetente. olyan még nem volt h ne emlékezzek dolgokra, és hányni is csak 2 alkalommal hánytam.
2012. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
amúgy miért kérdezed?
2012. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

"De te is szoktál néha inni ahogy mindenki.Minden ember lesz részeg."


Akkor én nem ember vagyok, hanem minimum mutáns. Nem voltam még részeg! Az alkohol fogyasztás nem egyenlő a részegséggel, legalábbis kulturált, értelmes ember tud mértéket tartani. Itt nem arról beszélek, hogy párszor túllő a célon, az belefér, de hogy minden buli részegséggel végződik, az szánalmas. A saját ostobaságod miatt nehogy már a többiek legyenek kinézve!

2012. ápr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Még soha nem rúgtam be, egyszer volt, hogy egy jó órát röhögtem mindenen, de ezen kívül semmi, és ezt meg is akarom tartani.

18/L

2012. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!