Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen (és hány) kávét iszol...

Milyen (és hány) kávét iszol naponta? És milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Espresso vagy 3 in 1? Jacobs? Tchibo? Vagy más fajtát? És a kávék közt mennyi idő telik el általában? Erősebbre vagy inkább gyengére főzöd? Sok cukorral, tejszínhabbal? Ilyenek érdekelnek.
2011. márc. 30. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

én jacobs merido reggel 6kor 3cukorral sok tejszínnel nem olyan erősre főzve

16/L

2011. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanában minden hétköznap reggel iszom egy kávét, egy kis tejjel és egy lapos kávéskanál cukorral. Otthon instant fair trade kávét iszom (a márkája Clipper), a barátomnál pedig főzöttet (azt hiszem hogy az ezüstszínű csomagolású Omniából).
2011. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doboszoli ***** válasza:

Felkeléskor mindig, délután ha eszembe jut.

Feketén, forrón, keserűen, erősen.

A reggeli fontos a jó "anyagcseréhez" is.

2011. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én gabonakávét iszom, malátát vagy cikóriát. semmi koffein tartalma sincs, és iszom bögreszámra. Kb napi 1-1,5 litert, de komolyan. Egyszserűen imádom!
2011. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
soha se szoktam kávét inni szinte, csak az ikeában az ingyeneset
2011. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak reggel egy 3in1 Tescosat. Ezen kívül csak akkor ha késő estig tanulni akarok. Ilyenkor a kotyogós kávéfőzővel főzök erősebbet. A kávé márkáját nem tudom, mindig más, mert ajándékba kapjuk.
2011. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Celestial ***** válasza:
Omnia Melange. Sok cukorral, mégtöbb tejjel, 3 decis bögrében reggel és délután 5-kor.
2011. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Minden eddiginek köszönet. Megy a zöld mancs! :-)


Várok még további kávézókat is :-)

2011. márc. 31. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!