Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MIért van az, hogy amíg...

MIért van az, hogy amíg például a fejlett Skandináviában teljesen elfogadott, hogy a férfiak is harisnyát hordanak télen, hogy ne fázzanak meg, addig ez a nagyon elmaradott magyarban még mindig ciki?

Figyelt kérdés
Esélyegyenlőség keretein belül a férfiaknak is joguk lenne arra,hogy ne fázzon a lábuk télen, nemcsak a nőknek,a jégeralsó kényelmetlen, és néha túl meleg.

2012. márc. 24. 06:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Benne van a valasz a kerdesedben.

Egyebkent, ha itt is allandoan hideg lenne biztos maskepp allnanak a kerdeshez, de addig meg Magyarorszagon kb. 1 hetig van minusz....addig ne is remenykedj.

2012. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
nincs a jégeralsóval semmi baj, én is hordtam télen és jó volt, fel se tűnt a viselete, viszont nem fázott a lábam, sőt a lábam a felső testemhez képest kicsi, így még optikailag és +-ba hozzáadott, azzal az egy réteggel
2012. márc. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért szerintem télen itt is hideg van,ha nincs is olyan mint Skandináviában, viszont az tény,hogy a mostani az kb 2 hét nagyon hideg időszak kivételével enyhe volt.
2012. márc. 24. 07:49
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Mert MO-on az emberek a középkori "férfias" "nöies" fogalmakhoz ragaszkodnak. Nyugaton már elfogadták, hogy mindkét csoport ember, és egyenjogúak.


Ez ugyanaz, mint hogy MO-on még mindig mondanak olyanokat, hogy a férfi a CSALÁDFENNTARTÓ, neki kell eltartani a családját. EZ egyrészt sehol sincs igy MO-on, mert gyakorlatilag mindenhol legalább két kereset szükséges, másrészt a nö NEM eltartott. Nyugaton nincs "családfenntartó", hanem közösen keresik meg a család megélhetését. Azon sem problémaznak, ha a nö keres többet, mert ott már rájöttek, hogy ez egyáltalán nem lényeges, hanem az, hogy EGYÜTT mennyire tudnak megélni.

2012. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Idén télen, a -20°C-ban végre sikerült rávennem a barátomat, hogy vegyen fel egy lábfej nélküli pamutharisnyát. Nem tartom cikinek, és férfiatlannak, az egészség fontosabb.

Mellesleg a harisnya olcsóbb, mint a jégeralsó, manapság már ez is szempont.

2012. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves VaniliaHime!


Örülök,hogy vannak felvilágosult nők ebben az országban.Az tény,hogy sokszor a pamutharisnya felvételétt a férfiak cikinek,a sok régi,rossz beidegződés miatt.Én is csak a pamutharisnyát érzem elfogadhatónak,de sok helyen olvasom az interneten is,hogy sokak számára ez még mindig ciki,ha a férfi harisnyát hord télen.Én is szívesebben viselnék pamutharisnyát,mert a jégeralsót én sem szeretem,és a következő télen mindenképp szeretnék változtatni!

2012. márc. 24. 08:25
 7/17 iostream ***** válasza:
72%

Pamutharisnyát senki nem tartja cikinek. Jégeralsó sem kényelmetlen. Aki nem akar fázni, az nem fázik.

Azzal van a gond, aki a jújfázok jelszó alatt nejlonharisnyát akar a faszikra adni, így akarja igazolni a saját vágyait, amikbe jókora szexuális töltet jut. Ami nem baj. Csak ne próbálja úgy beállítani, mintha nem lenne. A nejlonharisnya nőies ruha, pont.


Fejlett nyugati/északi államok meg egy elég durva sztereotípia, ott minden jobb, és egyszerűen csak jobb. Pedig nem, csak más.

2012. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ember, hordjál amit akarsz, ki a franc látja, hogy mi van a gatyád alatt? Fagyjon meg a sok h.lye, aki szerint ciki hidegben a harisnya.
2012. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én hordom, évek óta. Teljesen jó és kényelmes, csak találd el a jó méretet. A vastag (50-80DEN) miért lenne ciki?
2012. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm.Akkor pamutharisnya lesz,majd ősszel nyitok 1 újabb topicot,amelyben megkérdezem,hol lehet hozzájutni egy jobb minőségű pamutharisnyához.Illetve,hogyha már feltettem a mostani kérdésemet illetve amúgyis minden üzletben sokkal inkább csak női cucccok vannak,ha van valakinek tippje addig is,hogy tudok beszerezni pamutharisnyát azt megköszönöm.lehetőleg olyan helyet,ahol az eladók már felvilágosultak,és nem néznek rám ferde szemmel,ha pamutharisnyát veszek.Télen sem találtam nagyon ilyen helyet,mindenhol csak női pamutharisnyát láttam.
2012. márc. 28. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!