Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyetlen felestől lettem rosszul?

Egyetlen felestől lettem rosszul?

Figyelt kérdés
Ma szörnyű napom volt.. Késő délután, mikor hazaértem gondoltam beugrok a kedvenc kávézómba és iszok egy kávét, hogy magamhoz térjek és legyen erőm még itthon is elvégezni mindent, amit kell.. Persze összefutottam pár régi ismerőssel akik épp egy külföldi munkát ünnepeltek és rávettek, hogy megigyak velük egy feles tequilát. Nem kellett volna hagynom magam, mert egész nap szinte semmit nem ettem, egy hete nem aludtam kb és a kávéra hát nem tett jót a rövid.. Most iszonyú gyomorgörcsöm van, ráz a hideg, és kába vagyok. Ez egyetlen felestől? Nem vagyok nagy ivó.. Sőt nagyon ritkán iszom. Nincs valakinek valami házi gyógymódja ilyen esetre? Egyáltalán lehet, hogy ez a piától van? Vagy máshol keressem az okot?
2012. máj. 17. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél valami egyszerüt ami lemegy. Lehet kezdödő betegség, lázad nincs?
2012. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet az volt a baj hogy koffeinra ittad,úgy már én is lettem rosszul piától!
2012. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igyál egy kis szódabikarbónás vizet, vagy magnéziumos pezsgőtablettát.


Szörnyű napod volt, de ettől szörnyű, vagy már előtte is.?


Nekem akkor tett be egy pár feles, mikor amúgy is gyomoridegem volt, na arra kávé meg a felesek..

2012. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. Most már lázam is van, tehát azt hiszem a probléma máshol keresendő.. De köszönöm a válaszokat.. Most megyek és megpróbálok aludni..
2012. máj. 17. 20:33
 5/5 anonim válasza:
Aludd ki magad, rohadtul nem egészséges ha 1 hétig nem alszol:)
2012. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!