Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most leszek 12 éves de már a...

Lilikeee kérdése:

Most leszek 12 éves de már a HELL-t MONSTER-t KOBRA-t és a többi energia italt is minden nap fogyasztom. Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés
egyik barátnőm vett egy energia italt és nekem az ízei miatt tetszik meg azért mert minden rossz elszáll belőlem de nem látszik rajtam meg és ezért még nem jöttek rá a szüleim.most viszont 1 nagy 2 literes kobra energia italt vettem és nagyon érzik az illata a szobámban ,és már tesóm majdnem rájött (18éves) de azt mondtam neki h csak rágó.nem tudom mit csináljak most igyam meg és károsítsam magam vagy inkább szokjam le róla és várjam meg míg leszek 18.?.de annyit még tudni kell hogy nem rég talán 1 hónapja iszom és egyre többet iszom ezeket. eleinte még koffein menteset ittam (aminek nemtom mi az értelme) de most már arra hajtok minél erősebb legyen mert szeretem ha ütős.mit csináljak?

2012. máj. 25. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is szinte minden nap ittam. Hiába próbáltak lebeszélni róla, úgyhogy, nem fogom mondani, hogy ilyen rossz vagy olyan rossz, mert semmire nem megyek vele. De amúgy én is szerettem az ízét meg a hatását és egyre ritkábban ittam, mert meguntam meg anno is a társaság miatt ittam csak, tehát nem mondom, hogy igyad (SŐT!) de kifogod nőni mint a többi átlagos ember, és majd csak akkor fogsz inni, ha vezetned kell nagyon sokat vagy éjjel melózni stb. De sok sikert ha tényleg abba akarod hagyni a fogyasztását.
2012. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 lowo98phail válasza:

Hát ez nálam is pontosan így volt.Én is a társaságért ittam,meg a szép dobozáért amit aztán gyűjtöttem.

Már egyre ritkúl a fogyasztása nálam,de te is rájössz,hogy nem igyál ilyensmi cuccokat.Amugy nem tudom,hogy érted azt ,hogy ..hogyan tudnék leszokni róla.. Valami gyógyszerre számitottál amit felírunk neked.Azt neked kell eldöntened.

2012. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!