Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megelőzhető-e a sörhas kialaku...

Megelőzhető-e a sörhas kialakulása?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy megakadályozható e a sörhas, és ha kialakult akkor csökkenthető?
2009. jún. 29. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Megelőzhető, ha nem iszol annyi sört, mint én :D Bocsi, kérlek ne pontozzatok le, de ezt nem tudtam kihagyni... :)
2009. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Megakadályozható, ha nem iszol sört :))

Vagy ha igen, akkor gondolom, sok felülést kell végezni.

2009. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal könnyebb a sörhast megnöveszteni, mint attól megszabadulni. Csökkenteni tehát jóval nehezebb.
2009. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Avval tisztában vagyok, hogy a kevés sörtől nem lesz sörhasad. Azt akartam kérdezni, hogy ha sok sört iszok hogy tudom megakadályozni a sörhast.

Hallottam olyat is hogy szódabikarbónát kell inni. Valami vélemény?

2009. jún. 29. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Sörhas? Szerinted csak a sörtől lesz akkora hasad? az elfogysztott sörben van egy bizonyos számú kalória (kcal), amit testmozgással le lehet dolgozni. Nincs semmiféle csodaszer, v varázspirula. amúgy sörtől illuminált állapotban könnyebb edzeni.
2009. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!