Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A részegség okozhat teljes...

A részegség okozhat teljes tudatkiesést?

Figyelt kérdés
Olyan formában értem, hogy az egyén ugyanúgy mászkál meg csinál valamit, de nem emléxik utána semmire másnap

2012. jún. 8. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ajjaj, de még mennyire....
2012. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hogy okozhat, de majdnem minden esetben okoz is. Persze ahhoz nagyon részegnek kell lenni. De nagyon :)
2012. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Értem, de egyik percről a másikra is? Úgy értem h egyik percben még emléxel mindenre,tudatodnál vagy teljesen és utána kiesik minden?

Mert nekem ilyen volt egyszer és nagyon furcsállom

2012. jún. 8. 17:22
 4/16 anonim ***** válasza:

Okozhat, és ez szerintem legalább annyira egyén függő is, nem csak a pia mennyisége számít.

ismerek olyat, hogy rendszeresen nem emlékszik dolgokra az illető, én meg még soha nem bírtam annyit inni, hogy ne emlékeztem volna valamire.

Ha rengeteget ittam, akkor elájultam, hát utána biztos nem emlékeztem semmire, de az az előtti dolgokra igen.

2012. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem egyik percről a másikra, hanem ahogy te is írtad, másnapra nem emlékszik.

Én csak olyannal találkoztam, aki másnapra felejtett el dolgokat.

2012. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De azt mondták h én táncoltam, meg smároltam valakivel de arra sem emléxem...ilyen is lehet? o.o
2012. jún. 8. 17:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet! :)


Csak arra figyelj, hogy ez alól a részegség, meg hogy elfelejtetted, nem mentség, mert akkor azért tudatodnál voltál (nagyjából). :)

Régi igazság, hogy borban az igazság!

Ja, meg mondjuk olyan is van, hogy mi is csináltuk már, hogy elhitettük valakivel, (aki amnéziás szokott lenni) hogy félmeztelenül táncolt a pult tetején! :D

2012. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De ha tudatomnál lettem volna, akkor nem smároltam volna vele...

Még csak képekre sem emléxek! Másnap sem elékeztem semmire. Barátaim mondták miket csináltam:S

2012. jún. 8. 19:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze. Smárolhattál vele simán.

Nekem kontaktlencsével volt így. Barátomnál aludtam, arra még a mai napig emlékszem, hogy kimentem a mosdóba és ki akartam venni a szememből majd belerakni a tokjába. Másnap reggel arra ébredtem, hogy a lencsét kivettem, de a tokban nem volt. Annyira elment a mosdóban minden, hogy a telefonom aksiját vettem ki, annak a helyét feltöltöttem kontaktlencse folyadékkal és abba raktam a lencsét... Persze a teló meg a lencse is tönkrement.

De akkoriban elég durván nyomtam, voltak teljes kiesések. A Főnököm is mesélt olyanokat, hogy el sem hittem neki.

2012. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem:D Ez enyhén szólva dúrva sztori... akkor megnyugodhatok h esetleg nem drogot tettek valamelyik italomba? Csak mert velem ilyen sosem történt ezelőtt..azért furcsállom. Mondjuk elég rendesen kevertem a piákat össze vissza mindennel
2012. jún. 8. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!