Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az, hogy akármennyit...

Miért van az, hogy akármennyit iszok /alkoholt/, nem vagyok másnapos?

Figyelt kérdés
Nem fáj a fejem,nem vagyok rosszul, semmi bajom sincs utana. Ez mitöl lehet ?
2012. jún. 9. 14:35
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én csak akkor vagyok másnapos, ha rohadt sokat iszom, és akkor is csak akkor ha nem alszom ki magam..
2012. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is az egyik lány vagyok, és nem 15 éves, hanem 25. De megválogatom mit iszok, csakis minőségit és nem keverem, valamint mindig iszok utána kísérőt.
2012. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én se vagyok soha másnapos. 15/L

Pedig nem szoktam kialudni, van, hogyha reggel érek haza, akkor nem is szoktam lefeküdni,és inkább töményet iszok.. :)

2012. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
gartulálok kedves utolsó! anyádék bisztos büszkék rád!
2012. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nálam tök mindegy hogy milyen minőséget iszok, és hogy mennyit, az hogy másnapos leszek-e attól függ, hogy hogy fekszek le, egyszer volt, hogy csak sört és fröccsöt ittam, de rengeteget, seggrészegen feküdtem le, és bitang másnapos voltam, a reggelit is kiokádtam. Egyszer meg még sokkal jobban berúgtam, kb. 6 órán át "ürült a belem" és utána megittam 1 liter vizet, és csak azután feküdtem le, másnap egy kis fáradtságon kívül semmi bajom nem volt, szóval ez így van, ha kivárod a józanodást, és lefekvés előtt sok vizet iszol, akkor nem vagy másnapos. Hozzátenném, nekem a fejem soha nem szokott fájni másnap, csak hányingerem van, de az is csak onnantól kezdve, hogy reggelizek.
2012. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja és az utóbbi piáláshoz azt elfelejtettem, hogy akkor nem csak sört és bort ittam, hanem még Jägert, gint, és pálinkát is.
2012. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de fiatalon pl. én sem voltam soha másnapos. Mostanában viszont ha másnapos vagyok az valami egészen borzalmas. Fél napig használhatatlan vagyok és olyan rosszul, hogy úgy érzem eljött a vég. :) Viszont mivel már nem vagyok túl fiatal, nem is szoktam annyit inni, hogy rendszeressé váljon ez a probléma.
2012. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9:26 hány éves vagy?
2012. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok másnapos.Max. ha felkelek fél napig nagyon álmos vagyok,de nem fáj sem a fejem ,semmim.
2013. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert már a szervezeted olyan mértékben hozzászokott az alkoholhoz. Gyakorlatilag már masszív alkoholista vagy.
2020. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!