Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől függ hogy, hogy érzem...

Mitől függ hogy, hogy érzem magam a piától?

Figyelt kérdés

Amikor egy haveromnál voltam, és ott aludtunk, akkor megittam 3 sört, meg még vagy 4 kör felest, és tök jól éreztem magam. De most (tegnap) megittam egy üveg bort, és szarabb lett a kedvem, és szarabbul is lettem. Mitől függ ez az egész? Mert amikor a haveromnál voltam és 3 sört és 4-5 kör felest, akkor semmi bajom nem volt...

Tudnátok olyan piát mondani amitől jól érzem magam? Vagy ilyen nincs? Hallotam a fényről, az üt?

köszi



2012. jún. 16. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem általában attól függ, h milyen az alaphangulatom, kivel iszok, mennyit ettem előtte levő nap... Sok minden befolyásolja.
2012. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a bort szarul bírod, akkor maradj a sörnél és a töménynél, ha meg jól akarod magad érezni, akkor nem olyan pia kell, ami nagyon üt, mert ha azzal nem vigyázol, akkor nagyon könnyen a hányásodba fetrengve találhatod magad, szóval szerintem a fényt, abszintot, erős rumot, erős pálinkát inkább hanyagold, vagy csak 1-2 felest igyál belőlük, ha jól akarsz lenni, inkább maradj a 30-40%-os tömény + sör kombónál, igyál egy felest, aztán kortyolgass el egy sört, amire a sört elkortyolgatod, már a feles is hat, és érzed hogy vagy, így amikor érzed hogy már elég lesz(nálam általában 3-4 kör) akkor abbahagyod.
2012. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!