Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan bírhatnám jobban a sört?

Hogyan bírhatnám jobban a sört?

Figyelt kérdés
Mikor elmegyünk sörözni haverokkal, én általában megiszok 9-től éjfélig 5 korsó sört, de alig van hatása viszont a szénsavassága miatt nem megy le több mert felkavarja a gyomromat, pedig sokszor kívánom és innék még pár korsóval de nem akarok hányni így nem szoktam. Szoktunk közben enni valami rágcsálnivalót, csipszet, pattogatott kukoricát stb de így sem tudok többet meginni. Van valami ötletetek, mivel lehetne a szénsavat "semlegesíteni" hogy ne kavarodjon fel a gyomrom ?

2012. jún. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
erre nincs megoldás, vagy bírod vagy nem
2012. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
;(
2012. jún. 20. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alkoholista leszel, jobban bírod.....
2012. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor sem bírnám jobban ezek szerint, mert nem az alkoholtartalma miatt nem tudok többet inni hanem a szénsav miatt :(
2012. jún. 21. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:

mondjuk az furi, hogy a sört nem tudod inni, én semi bírom a szénsavat, de csak a sört tudom meginni a szénsavas italok közül... cóla, sprite és a többi sz@rokat le sem tudom nyelni, hamarabb kijön az orromon

örülj neki, nem leszel sörhasad és a gyomrod sem b@ssza szét a szénsav

2012. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!