Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A férjem szülinapi tortáját...

A férjem szülinapi tortáját fondanttal szeretném díszíteni, de nincs semmi kreatív ötletem. Milyen férfiaknak való dekorációt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy női mell, meg ilyesmi. Kerek torta lesz. Nincs neki semmi hobbija, semmi olyan, amit különösen szeretne. Sokat dolgozik, fontos számára a karrier, de a munkát legalább a szülinapi tortájából kihagynám. Valami általános, férfias kéne, nekem csak női témák jutnak eszembe, masni meg ilyesmi, de az nem neki való.
2010. szept. 12. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahh! ÉN csokornyakkendőre gondoltam a mell fölé, de írtad, hogy ez kilőve....!

Szerintem is jó ötlet, hogy a munkahelyi dolgokat kihagyod!

Akkor próbálj motort vagy autót, ha szereti a zenét, akkor hangjegyeket, esetleg gitárt.

Én ilyesmikre gondoltam, de ha eszembe jut még valami, akkor írok! :)

Sok sikert! :)

2010. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Keresgéltem a neten, és találtam néhány jó ötletet:


ajándékdoboz alakú torta

[link]


öltönyös torta

[link]

[link]


egyszerűbb boldog születésnapot feliratos, számmal

[link]

2010. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a főnökömnek csináltunk szülinapjára egy tortát, amin a VW jele volt. Nagy VW rajongó, örült is neki és nem volt nehéz. Csak hurkát sodortunk és azzal rajzoltuk ki a jelet. Nektek milyen kocsitok van? :) A férfiak általában megvesznek az autójukért.
2010. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!