Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen sűrűn szoktál berúgni?

Milyen sűrűn szoktál berúgni?

Figyelt kérdés
Milyen piával iszod le magad, ha be akarsz b.szni?

2012. jún. 23. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én kb 2 havonta egyszer rúgok be jobban, ilyenkor házi pálinka sör kombót szoktam inni, elég hatásos.
2012. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
minden buliban iszok, szorgalmi időszakban tanulnom kell, akkor kb havonta egyszer tudok bulizni menni, szünetben kb 2hetente. csaj vagyok, szval sörtől könnyen és olcsón berúgok, de gyakran iszok még vodkát, vagy martinit is.
2012. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Régen nyáron minden hétvégén mentem 15-16 évesen, aztán lecsökkent olyan havontára, most meg már sajna nem is. :/ Pedig mennééék. Vodakanarit szoktam inni, esetleg pezsgőt, vagy vodka + energiaital.
2012. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja és 19/L voltam.
2012. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk kétévente... Öreg vagyok már :D Olyankor koktélozom ill. likőröket (Bailey's, Kahlua) iszom.

29/N

2012. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Idén Januártól Márciusig minden héten mentem, és általában félrészege ittam magam, most már csak 2, vagy inkább 3 hetente megyek, és nem iszok olyan sokat, az kb. 2 havonta van egyszer, hogy házibuliba megyek, és berúgok elég rendesen, az utóbb 3 hónapban 2-szer voltam nagyon készen, amikor emlékezetkiesésem is volt, az egyiknél 3 feles garrone lime-ot(30%), és 4 feles abszintot(70%) ittam, a másik az kb. 1 hete volt, akkor annyira azért nem rúgtam be, mint az előbbinél, de szintén nem mindenre emlékszem, akkor 6 feles Jägermeister, 2 feles Whisky, és 2 sör volt, de volt 2 berúgásom, amikor sör+fröccs kombó volt, szóval nagyon változó, hogy épp mitől rúgok be:)
2012. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hetente, 2 hetente kb. ilyenkor vadászt iszok, vagy pezsgőt, martinit, vagy vmi erős rövidet.
2012. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1-2 alkalommal évente. Sajnos mással hülyítem magam, és most azon melózom, hogy azt is visszaszorítsam ilyen évi 1-2 alkalomra.

Ha piázom, társaság, meg hangulat függő.

Nyáron fröccsözni szoktam, mert az frissítő egy kicsit, és szeretem a borokat.

Máskor inkább valami long drinkeket szoktam inni, vagy csak úgy magában töményt, a gyümölcs pálinkákat szeretem, valamilyen kísérővel.

2012. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

változó. ha évente nézem akkor ebben az évben eddig 4-5ször b*sztam be, 2011-ben meg szerintem olyan 10szer.

igazából nekem attól függ, milyen a lelki állapotom, és hogy körülöttem isznak-e. ha szar a lelki állapotom és körülöttem isznak is, akkor úgy be rúgok hogy reggel azt se tudom hol ébredtem. ha viszont jó a lelki állapotom akkor ügyelni szoktam rá h ne vigyem túlzásba.


ha körülöttem nem isznak, akkor lehet bármilyen szar a lelki állapotom én sem iszom.


mindig mást iszok, de inkább a hígabb léket bírom (sör, bor, vbk, fröccs)

2012. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer. Több variáns van, hangulatfüggő:

pálinka plusz szóda kísérőnek.

Unicum szintén szóda vagy száraz vörösbor

vodka limonádéval

ha meg túrázni megyünk csak bor, de rohadt sok.

2012. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!