Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány kiló jéget kell szerintet...

AnnaZ kérdése:

Hány kiló jéget kell szerintetek rendelni 75 emberes bulira? Egy meleg, nyari napon, buli, relative sok piaval.

Figyelt kérdés

Hány kiló jéget kell szerintetek rendelni 75 emberes bulira?


Egy meleg, nyari napon, buli, relative sok piaval.



2012. jún. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha abban akarod lehűteni az italt, akkor rengeteget, de ha csak inni akartok, 10-15 kg. elég lenne.
2012. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de hívj már meg engem is, gondolom + 1-2 fő belefér :DDDD
2012. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
edik vagytok koszi! Ha monopoly penzzel kene fizetni, esku meghivnalak :) Eskuvoi buli... cupp
2012. jún. 25. 15:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak magyarazat keppen, mert pont 10-15kg?
2012. jún. 25. 15:47
 5/8 Phoney ***** válasza:

Mik lesznek a jeges italok? És mennyi olyan ital lesz, amibe nem kell jég? (Teszem azt sör, bor, brandy, pálinka...)


A 15 kiló (fejenként két deci) jég szerintem nagyjából rendben van, ha nem az agyonjegelt italok lesznek többségben.

2012. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia,


Lesz minednfele, viz, uditok, rovidek, rovidek-uditokkel (amolyan csinald magad koktelok), sor, bor. szoval nem csak jeges italok... de kozbe meg nyar lesz/van... de ha azt mondjatok a 15kg realis hat annyi lesz :D

2012. jún. 25. 17:49
 7/8 Phoney ***** válasza:
Ha nem olyan „mindegy, csak ártson” illetve „sör-rövid” típusú lesz a férfiközönség, akkor azért biztosabb mondjuk 25 kg. Az már kábé annyi (3,3 dl/fő), mintha mindenki telerakhatna magának egy fél literes korsót jégkockákkal. Ez így vsz. már nem fog elfogyni, dehát végülis ez a cél:)
2012. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tescoba 300 Ft 10 kg jég. Vesztek pár csomaggal, ha meg kevés vesztek még párat. :)
2012. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!