Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen meleg/leszbikus helyekr...

Milyen meleg/leszbikus helyekről tudtok Barcelonában?

Figyelt kérdés
Ahol fiúk is és lányok is vannak. Minden információ érdekel, amit megosztanátok. Előre is köszönöm! :)

2012. máj. 29. 14:54
 1/8 anonim válasza:
google..barcelona nagy város tuti van ott melegbár
2012. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Google-t én is ismerem. Azért írtam ki, mert reméltem, hogy valaki ajánl valamit, mert tapasztalta, hogy jó hely. Hiába írom a keresőbe, azt nem tudom meg belőle, hogy melyik a jobb, mert minden szubjektív... És ha valaki esetleg azt írná ide, hogy szerinte az xy, mert ilyen meg olyan volt, akkor tudom, hogy az nekem vonzó egy helyben vagy sem. De azért köszönöm :)
2012. jún. 5. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvass gay guide-okat, Google Maps-en is vannak értékelések
2012. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem gyakorikérdésekről senki nem járt barcelonában egy melegbárban
2012. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor majd én :) Ha valakit érdekel a válasz, akkor ide megírom augusztus vége felé, mikor hazajöttem :)
2012. jún. 7. 12:44
 6/8 anonim válasza:
oks.de am fiú vagy lány vagy?
2012. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de egy fiú barátommal megyünk ki, aki szintén meleg, ezért akarok vegyes helyet. :)
2012. jún. 8. 00:59
 8/8 anonim válasza:
jah:))
2012. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!