Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit csinálhattunk? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinálhattunk? Én sajnos nem igazán emlékszem. (meleg téma)

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli, amire hivatalos voltam én is. Egyik legjobb haverom vidéki, ezért megbeszéltük, hogy nálunk alszik (én amúgy is közel lakom a helyhez). El is mentünk, jöttek a többiek is, nagyon jól éreztük magunkat. Elég rég voltunk már valahol, szóval "picit" felöntöttünk a garatra...

Amikor már kezdtünk elfáradni a sok hülyeségben, mindenki elindult hazafelé. Még jó, hogy nem volt otthon senki, mert elég hangosan érkeztünk meg :) De itt már csak 1-2 részletre emlékszem.

Utána gondolom elaludtunk, de eléggé sokkolt minket a dolog, ahogy reggel találtuk magunkat: ruhák szétdobálva a földön, mindketten az én ágyamban, összeölelkezve.

Nem igazán vágtuk, mi történt az este. Nekem dübörög a fejem, és ő se érzi sokkal jobban magát. El is aludtunk, neki már rég otthon kellett volna lennie, szóval gyors lelépett. Így nem nagyon beszéltünk még róla.

Az utolsó emlékem az, hogy majdnem feldöntöttem egy vázát, mikor hazaértünk... onnantól kezdve pedig semmi.

Most nem tudom, ő mennyire emlékszik - meg hogy egyáltalán beavatna-e, ha netán van 1-2 emlékképe az estéről. Érdekes fejet vágott, az biztos, amikor körbenézett (de azt nem is csodálom). Hogyan jöhetnék rá, mi volt? Semmi arra utaló jelet nem találtam, hogy lett volna köztünk bármi is. Bár alapból az is durva, hogy így keltünk... Tippek?


Normális válaszokat kérek, légyszi segítsetek.

18/F



2012. jún. 16. 17:07
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Ez szívás :D

Szóval nincs sperma íze a szádnak? Vagy esetleg a hátsód nem fáj? Mondjuk, az is lehet, hogy esetleg te d*gtad meg őt, ez esetben nem vettél észre semmi furát a járásában, amikor lelépett? Valahol használt gumi (jobb esetben)?

Ezekre gondoltam én, mint jelekre, amiből rájöhetnél... jobbat nem tudok. Törd a fejed! :D Hátha beugrik valami. És amint lehet, beszélj vele, talán ő emlékszik valamire és remélhetőleg el is mondja.

2012. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
96%
Az a helyzet, hogy én sem emlékszem mit csináltatok.
2012. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
100%

na most akkor . kérdés teljesen meztelenek voltatok reggel és úgy ébredtetek egymás karjaiban?

ha igen, volt-e spermafolt az ágyneműn? :D

2012. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
17:12 mi van akkor, ha lenyelték egymásnak? :DD akkor az ágynemű dolog offos.. bár akkor meg ott van mondjuk amit első is írt, hogy érezné talán az ízét :D
2012. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

OMG :\ Hát, az ágyneműt most nézem, de nem látok semmit. A hátsóm nem fáj, de a járását meg nem figyeltem, eszembe se jutott -.-" Használt gumit basszus nem látok sehol :S Semmilyen ízt nem érzek... törvényszerű, hogy ennyi idő után is éreznem kell(ene)?

Viszont ja, teljesen meztelenek voltunk és úgy voltunk összebújva. Azért vagyok kiakadva kicsit, hogy mi történhetett.

2012. jún. 16. 17:29
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Ééés tetszett? Így visszagondolva persze.. mert azért akkor nem hiszem, hogy pont ezen akartál agyalni :D Elképzelhető, hogy hála a piának előjöttek azok a jól elnyomott biszex hajlamok mindkettőtöknél ;)
2012. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak annyi volt hogy levetkőztetek aztán aludtatok.Lehet azért vágott érdekes fejet mert nemtudta ő se hogy mi volt tegnap,és megijedt hogy kúrtatok.
2012. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 .schwulbini. ***** válasza:

amúgy a péniszeden sem vettél észre valamit ? egy kis sperma maradványt. ha volt valami akkor az meglátszik..

amúgy meg ha semmi nyom. akkor semmi. csak összefeküdtetek. legrosszabb esetben egy kis smárolás volt meg ölelkezés:)

2012. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet hülyeség, de reggel állt a farkad?Mármint ha nem, akkor lehet este már kielégültél és azért nem állt.


De amúgy többet én sem tudok sajnos mondani.Ha nem fáj a popsid, sem az övé és nincsenek élvezet nyomok, akkor nem tudhatod biztosra...Próbálj emlékezni, menj vissza arra a helyre ahol majdnem felborítottad a vázát, ott mit történt utána?

A barátoddal meg beszélj, mondd, hogy mindkettőtöknek jobb lesz ha elmondja ha emlékszik valamire, mert így nem idegeskedsz feleslegesen.


Egyébként képes lennél egy fiúval (józanulxD) szexelni?Izgulsz fiúkra?Akár az anális szexig elmennél csak, hogy kipróbáld milyen?


De a saját véleményem szerint minimum smároltatok, de valószínűbb, hogy több is, mert azért a ruhák árulkodó jelek.Mert ha csak egymás mellet ébrednének az oké, de hogy a ruhák szanaszét.Lehet már annyira nem bírtatok magatokkal, hogy már a bejárati ajtóban széthánytátok a ruhákat.Nem akarok rosszat mondani, abban sincs semmi rossz ha biszex, vagy:))Talán még össze is jössz ezzel a haveroddal:)

2012. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

Nem állt... Hátsóm nem fáj, az övét meg nem tudom, mert nem képes felvenni a telefont és fb-n se ír vissza. Szóval valami nem oké. Gondolom ez azt jelenti, hogy ő emlékszik és történt is valami. Valószínűleg holnap meglátogatom, akkor legalább nem tud elmenekülni :D


Hát őőő ezt nem tudom... hogy képes lennék-e szexre fiúval. Még nem nagyon gondolkodtam rajta. Kivéve az utóbbi egy napot. Többször is lejátszottam magam előtt, hogy pl a szétdobált ruhák alapján mi történhetett esetleg. Igazából jól elfantáziálgattam :S De így, hogy azt se tudom mi történt fura, de úgy érzem nem nagyon zavarna, ha kiderülne h volt valami. Ha őt se zavarná... Mármint nem omlanék össze :D Jó, elég nehéz megfogalmazni, mik játszódnak le a fejemben. Vegyes érzelmeim vannak a dologgal kapcsolatban..

2012. jún. 17. 22:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!