Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek baj ha nem nagyon...

Szerintetek baj ha nem nagyon szeretem az alkoholos piát?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem nagyon szeretem még a sört sem, és a bort se, néha megiszok különleges alkalmakkor egy pohár pezsgőt. Bár tudom nagyon sokféle sör van majd próbálgatok.

2012. jún. 27. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez körülbelül olyan kérdés hoyg baj hogy nem szeretek cigarettázni?ebben nincs semmi baj legalább ilyen téren nem rongálódik a májad. Én se szeretem igazán, én féltem az egészségemet és sajnálok pénz költeni rá. Néha csak buliban vmi lájtosat pl vodka sprite-ot iszok már a boroskólától is elment a kedvem. A sört meg kifejezetteten nem szeretem nagy ritkán iszom csak a barátoméból.
2012. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez elöny mint inkáb hátrány nem baj ha nem szereted, a pija rombolja az agy sejteket ezen kivul káros a májra kellemetlen szagod szagod van töle ès 15évesen nem is baj ha ha nem iszol alkoholt!!!
2012. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez csak előnyödre válhat. Azért ne kezdj el inni, mert kilógsz a tömegből (hogy így fogalmazzak); csak akkor igyál amikor jól esik, annyit, amennyi jól esik, és azt, ami jól esik. Inkább legyél büszke arra, hogy alkohol nélkül is jól tudod magad érezni egy-egy buliban ;)
2012. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj ;)
2012. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nem baj,de mivel még csak 15 vagy,ez változhat:)

pár év,és lehet tetszeni fog az ízük

2012. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel mindenki így van. 4-5 éve még nem tudtam elképzelni sem, hogy szeretni fogom a sört vagy a bort és fintorgás nélkül megiszom. Ma már nem probléma.:)

De egyébként nem baj, a szülők biztos örülnek neki:D

2012. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy időt szakítottatok rám.
2012. jún. 28. 12:50
 8/8 anonim válasza:
istenem... ilyet megkérdezni. vagy egyáltalán felmerül ilyen kérdés valakiben...
2012. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!