Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nektek mit szólnak ahhoz a...

Nektek mit szólnak ahhoz a szüleitek, ha alkoholt isztok?

Figyelt kérdés

Nálunk volt már miatta "botrány" pl mikor keresztapám adott 1dl bort, hogy kóstoljam meg milyen. Anyám röktön letámadta, hogy alkoholistát csinál belőlem, meg nem való még nekem. 18 éves vagyok:D Most meg kiderült, hogy galádul megittam 1 citromos sört az évzáró után az osztálytársakkal és emiatt is le vagyok cseszve.

Kort és nem írjatok légyszi:)


2012. júl. 1. 18:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

engem nem szolnak le erte, mert mellette mindig tudtam teljesiteni a kotelessegeimet, dolgaimat es sokkal hulyebb se lettem. Hetente ketszer, haromszor szoktunk bebaszni, de ha nincs ra idom, tanulni kell, nem szoktam.

18/f

2014. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!