Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Dobozbòl vagy üvegből...

Dobozbòl vagy üvegből jobb a sör?

Figyelt kérdés
És miért?
2012. júl. 2. 18:00
 1/8 anonim válasza:
Üvegből jobban szeretem, mert annak nincs fém íze :D De általában dobozosat veszek mert azt nem kell visszaváltogatni.
2012. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üveg, szintén a fém íz miatt.
2012. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pohár.
2012. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Üveg. és nem a fém íz miatt mert az nem érdekel hanem azért mert tapasztalataim szerint az üveg jobban szigetel és ilyen melegbe nem melegszik fel annyira. Ha dobozos van itthon azt azért töltöm pohárba és ami maradt a dpbozban azt iszom meg előbb.
2012. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak pohárból jó vagy korsóból
2012. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üveg. Egyrészt nekem jobban is tetszik úgy, másrészt volt már, hogy elvágtam a szám a dobozzal, szóval mindenképp az üveg a nyerő :)
2012. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pohár, korsó, kehely ::)
2012. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért jobb üvegből, mert a kezed által felmelegítheted. Pl én ha sört iszok akkor nem rakom le, mert általában olyan helyen iszom. És így nem melegszik fel annyira.
2012. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!