Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi van az alkoholban, hogy...

Mi van az alkoholban, hogy meghajtja a hasam?

Figyelt kérdés

Bármit iszom, bármilyen kis vagy sok mennyiségben, ugyanaz lesz az eredmény. Híg székletem lesz tőle másnap, ami ugyan elmúlik a következő napra, de kíváncsi lennék.. Tudjátok a választ?


Amúgy egészséges, életerős lány vagyok, a szervezetemmel nincs gond:)


2012. júl. 27. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát engem a sav hajt meg! Házi bor után szoktam olyat foseszozni, hogy kiesik a szemem. (Már boccs)
2012. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Erre nem lehet választ adni mert nem jellemző, sőt keveseknél van így.Ez nagyon egyedi jelenség nem általános.
2012. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Mondjuk kevés alkohol után nem, de nagyobb mennyiségnél engem is hajt.
2012. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 27. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
másnapos vagyok akkor nekem is 100 % hogy megy a hasam másnap. Kisebb mennyiségtől annyira azért nem,de gondolom nem tesz jót a beleknek,nem véletlenül hányunk is tőle nagyobb mennyiség után,vagy keverés miatt.
2012. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholban az alkohol az, ami hasmenést okoz, méghozzá azért, mert izgatja a gyomorfalat, bélfalat. Nagyon sokaknál előfordul, egyáltalán nem ritka, főleg akkor, ha valaki rendszeresebben fogyaszt alkoholt, de az egyéni toleranciaszinttől is függ.
2012. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 28. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van,de én örülök neki.
2012. júl. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!