Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan szokjak le az energiait...

Hogyan szokjak le az energiaitalokról? Nagyon rákaptam.

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok a benne lévő koffein káros hatásaival, nem kell kioktatni. Épp ezért nem iszok kávét sem, annak is van annyi káros hatása a pozitívok mellett.


Bevallom, dohányoztam. Sikerült leszoknom róla, viszont helyette rászoktam az energiaitalokra... Nagyapámnak is bevált a módszer, csak ő negróval tolta. Most az eital lépett a cigi helyébe. Néha hatalmas megkönnyebbülést jelent ha ihatok egyet, ez szinte már lelki eredetű... egy fokkal jobb mint a cigi, de káros. Sportoló vagyok, ez az utolsó dolog az étrendemben ami egészségtelen, egyébként sovány húsokon, rizs-zabpehely-tk.kenyér kombón, és növényeken élek, folyadéknak csak vizet iszok, alkoholt csak ritkán, de csak prémium minőséget. Ettől szinte csak vendégségben, ünnepekkor térek el... Nem akarom hogy tönkretegyék az életmódomat ezek az italok.


Valami hatásos ötlet, hogy leszokjak róla? Gondoltam rá hogy rászokok a gyümölcslevekre, helyette (ez a helyette rászokásos módszer beválik) de az már nem sikerült. Ha meg eldöntöm hogy mától nem iszok többet, kb egy hétig sem bírom ki. Szar a közérzetem nélküle. Már fel sem dob egyébként...


2012. júl. 31. 18:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amúgy én a rágóra szoktam rá minden helyett, hülye ötlet de ugye az energia általában tutti fruttis izesítésű, és ha úgy sincs hatása rád, akkor vegyél helyette rágót, abból is van tutti fruttis, elején lehet, hogy nehéz lesz, de a nasizás helyett rászoktam én is.
2012. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!