Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért néznek le az emberek?

Miért néznek le az emberek?

Figyelt kérdés
szoktam sétálgatni az utcán néha kezemben 1 vagy 2 db 5 literes borocskával a zsebemben pár boleroporral és állandóan néznek az emberek... tisztára olyan érzésem van mintha emberszámba se vennének azért mert "kannásbort" iszok. hát kérdem én miért fáj ez a másiknak ? én büszkén felválalom hogy ilyen vagyok ezt fogyasztom, hát ne nézzenek már le emiatt.

#kannásbor #hugyosbor #csövesbor
2012. aug. 3. 22:09
1 2
 1/11 Zsizsik666 válasza:
67%

hugyosbor XD

Azt hiszik csöves vagy, mondanám, hogy költözz falura, ott mindenki ismer mindenkit és teljesen megszokott leszel, nem fog senki sem bámulni. De ki fognak beszélni a hátad mögött, miért nem a Józsi bá' jó minőségű házi pályinkáját, házi borocskáját iszod. Mindegy. Vagy bámulnak, vagy kibeszélnek, ahhoz teljesen "normálisnak" kellene lenned, hogy ne így legyen.

2012. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ez sajnos így van.
2012. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét...,azt hiszik csövi vagy..,ahogy leírtad a külsőd,ők is hasonszőrüek.Kérdezd meg tőlük,mikor néznek:"Mit bááámulsz??":D
2012. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3: No kedves, ha eddig csövinek hitték, ha még be is szól, akkor már biztosak lesznek benne. jó nagy zsebe lehet, ha tíz liter bor elfér benne.
2012. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Egyszer próbáld ki, hogy öltönyben, vagy frakkban sétáltatod a borocskáidat. :D Akkor csak nem néznek hajléktalannak, csak azt nem tudom, akkor minek néznének. :D
2012. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Frakkban? Akkor kutyavacsorának?


Láttam én már csavargót frakkban. Koszos és gyűrött volt mindkettő. De nem volt nála tíz liter bor.

2012. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hátizsák kell neked,és minden megoldódik!
2012. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha Te borocskával sétálsz az utcán, utána nem ülsz le gyakorizni az biztos! A kérdés kamu. Már csak azt nem értem, hogy a boleró por szerepe micsoda?
2012. aug. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem szoktam beszólogatni, mert annyira nem izgat. csak kíváncsi voltam hogy ugyan miért néznek meg ennyire az emberek. amúgy nem vagyok csöves ,mert szinte minden ruhám márkás... nem ilyen noname kínai... hanem vans,dc,etnies,emerica stb...


hátizsákba nem szívesen rejteném el ez a finom nedűt. én felvállalom ezt az életstílust amit követek.


utolsó "szoktam sétálgatni az utcán" tegnap épp nem volt semmi programom és ráértem netezni ezért tettem fel ezt a kérdést. a kérdés pedig nem kamu, menny végig egy forgalmasabb szakaszon biztos téged is megfognak bámulni... a boleropor pedig azért kell mert azal kevered a bort, nagyon finom. szeretem <3

2012. aug. 4. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Na de tíz liter borral sétálgatsz?
2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!