Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rettenetesen elkezdett inni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen elkezdett inni a férjem, részeg minden nap. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Megszünt a munkahelye, nagyon maga alatt van, nem is túl egészséges. Ha így fojtatja, kinyírja magát, de nem tudok egész nap mellette lenni, mert én dolgozom. SZERETEM!
2009. okt. 11. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Hát, én a fütyülős barackot javaslom, óccsó, szóval lehet melóhely nélkül is nyomni, jó hideg barack üdítővel keverve valami isteni.

Különben meg, túlélünk minden kuruzslót és táncolni fogunk a sírjukon!

2009. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Vidd el addiktológiára, kap jóféle nyugtatót.
2009. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Keressetek másik munkahelyet. Tudom, válság van, de azért meg kell próbálni. Beszélgess vele, amikor józan, mondja el, miért csinálja. Mert ez bizony nem ok.
2009. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Mondva csinált okkal kezdett el inni. Ha nincs munkája, hát eredjen utána! Akármit, de valamit találjon. Ha meg elmegy a hire, hogy iszik, azért nem alkalmazzák majd. Közben mindenkit tönkre tesz maga mellett, esetleg még a saját sirját is megássa közben. Ha komoly beszlgetés nem használ, próbéld elvinni az orvoshoz. Ha nem akar, bizonyíték arra, hogy nem is akarja abbahagyni az ivást.
2009. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Másnak is szar az életes mégsem áll neki szlapálni meg romba dönteni az életét, hanem megpróbál talpra állni és a lehetőségeket nézni. Amúgy minek melózzon, ha így is adsz neki lóvét, hogy igyon?

én a helyedben leülnék vele elmondanám mivan, aztán másnaptól vagy új életet kezd vagy otthagynám a francba.

Gondolom egy részeges semittevő emberen jó sok mindent lehet szeretni.

2009. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Öt évig ittam mint a kefekötő. Utána teljesen abbahagytam. Tíz évig meg se kóstoltam amibe szesz volt.

Az a szó amit leírtál nagyon sokat tud segíteni: SZERETEM

2009. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem onnan kell elindulni, hogy MIÉRT kezdett el inni. Ha azért ,mert elveszítette a munkahelyét, akkor valószínűleg az lehet a gond, hogy padlóra küldte az önbecsülését az, hogy rá már nincsen szükség ott, ahol korábban lelkesen dolgozott/szeretett dolgozni.


A másik ága az lehet, hogy Te továbbra is dolgozol, és ez ugyan anyagilag jó, de engem is kikészítene ha a barátnőm tartana el.


Úgyhogy szeirntem ülj le vele, és beszéld meg vele azt, hogy előfordul hogy az embert elbocsátják, és pillanatnyilag épp Te keresel, de eddig meg ő keresett többet és úgyis nemsokára rendeződik a dolog, úgyhogy ne foglalkozzon ezzel.


Emellett pedig ténlyeg mutasd ki neki hogy mennyire szereted, és próbáld meg visszaadni az önbecsülését, hogy igenis szükség van rá. ez nehéz lesz, tudom, mert most piszok nehéz munkát találni, a barátnőm sem talál hónapok óta, még nagyjából mosogatni se hívják...


De meg kell próbálni, az majd visszaadja az önbecsülését, és abbahagyja. remélhetőleg.

2009. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!