Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A csajok általában melyik...

A csajok általában melyik söröket szeretik?

Figyelt kérdés
Heineken, Becks vagy valamilyen magyar sör?

2012. aug. 9. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Amelyiket a férfi fizeti.
2012. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kdvencem a búzasört,de majdnem mindegyiket megiszom, barna, világos is jöhet:) amúgy a lányok többsége az ilyen ízesített borzalmakat szereti.
2012. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az ízesített borzalmat, kivéve a narancsosat, meg a Kozelt, a Sopronit és a Millert. Anyám kedvence a csapolt sör, mindegy milyen, főleg a a barna.
2012. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a Coronitát szeretem. Az nem keserű. Az ízesített sörökkel az a baj, hogy nagyon műanyag ízük van. Kivétel a belga gyümölcsös búzasörök. Azok is finomak.

25/l

2012. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nehezen mondanék kedvencet. A búzasöröket ált. nagyon szeretem, az Edelweiss ízlett eddig a legjobban (a Borsodi Búza egyáltalán nem jött be), de a barna sörök közül is van nagyon finom, világos sörben is van nagyon jó. Volt már szerencsém különlegesnek számító söröket is inni, pl. Corsendonk. Az überelt mindent.

Amúgy a Heineken gyár söreit iszom a legtöbbször.

2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kacsaleves válasza:
Az én barátnőm a kvászt és az abalanyt szereti.UKR
2012. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Én egyébként most a Sommersby ciderre kattantam rá. :D
2012. aug. 10. 08:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Az is finom!


A kvász nem sör. Egyébként nagyon finom, néha elmegyek itt Pesten egy orosz boltba, akkor mindig veszek.

2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Pontosan mi is ez a kvász?

Egyébként szerintetek gáz, ha srác létemre szeretem a Sommerby-t meg a Bacardi Breezer-t?

2012. aug. 10. 11:55
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

:)


Szerintem nem gáz. Miért lenne az? Ha ízlik, akkor igyad, akinek meg nem tetszik, az elmehet a ...

2012. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!