Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy nagyon fontos kérdésem...

Egy nagyon fontos kérdésem volna, szerintetek normális dolog meginni 0,3 - 0,4 dl Johnny Walker és 16 darab epres danone activia elfogyasztása?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha van pénzed rá tegyed. A 4 deci walkern nem sok, ha csak nem pehelysúlyú vagy. De 16 db? Kicsit sok, de ha egy este alatt csináltad belefér. De azért 2kg joghurt! Szerez gyorsan egy jó könyvet és egy wc illatosított meg sok budi papírt, mert te se jösz ki holnap a wcről. (Kb 100 ft darabja nem?) 1600ból inkább vehettél volna 6 sajturgert, vagy bármi más kaját nagy mennyiségben.
2012. aug. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem 4 deci! 0,4 dl, azaz 4 cl, ami még egy feles sincs.
2012. aug. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok ezt csúnyán benéztem, lehet aludnom kéne :).

Ha nem voltál részeg akkor érdekelne mennyi idő alatt csináltad ezt a mutatványt meg. Mivel ilyen keveset ittál gondolom először próbáltál whiskyt, talán az íze nem tetszett és leakartad öblíteni. Ez szerintem természetes. Ha ez történt volna első 1-2 feles nálam is hasonlott váltott ki, de gyorsan megszoktam.

2012. aug. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért pont epres? Ez nem normális. Csak is a barackos elfogadható.
2012. aug. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Újra 1 vagyok. Jó döntés volt az epres :) Régen eperbuza voltam, és mindenféle epres dolgot megettem még hacsak az íze volt olyan.
2012. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 intrepid ***** válasza:
Epres, barackos, ekkora marhaságot... Meggyes!
2012. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!