Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért jó azoknak, akik állandó...

Miért jó azoknak, akik állandóan buliznak és részegre isszák magukat?

Figyelt kérdés
Elhiszem én, hogy aznap jó dolog, de utána jön a másnap és ez rendszeresen szerintem elég rossz.
2012. szept. 1. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem biztos, hogy jó nekik!

- talán menekülnek az őket körülvevő valóság elől

- talán azt hiszik, hogy ettől felnőttebbek

- talán azt hiszik, hogy ezáltal menőbbek lesznek, és a többi szemében ők lesznek, akikre majd odafigyel a többi


Alapjaiban valami hiányt pótol az életükben, talán maguk sem tudják, mi az, így akarják "teljessé tenni" az életüket.

2012. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
tökre hülyeség amit mondasz első. nincs erre válasz, egyszerűen jó és kész.
2012. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Majd rájössz, hogy semmi értelme tök hülyére inni magatokat, majd rájössz, hogy valami hiányérzetetek mégiscsak volt, csak nem mertetek, nem akartatok szembenézni vele.

Most azt mondod, semmi oka, csak teszitek, mert az jó.

Jó a fenét!

2012. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Pedig jó mert oldja a gátlásokat, szabadabb az ember. Tudok részegség nélkül i bulizni, de mikor jó a táraág egyszerűen jól esik velük inni. Semmi köze a valóágból való meneküléshez...
2012. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
biztos van olyan, aki menekül, de én pl baromira nem menekülök semmi elől, egyszerűen jó néha berúgni, vannak finom alkoholok, ennyi. és légyszíves ne magyarázd be nekem, h menekülök, 0 közöd van az életemhez. köszi
2012. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem állandóan és nem is mindig iszom magam részegre.

Jó néha elmenni a haverokkal inni. Volt hogy csak 1-2 sört ittunk egy pubban de volt amikor discoba mentünk és jól berúgtunk:D

2012. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igazad van, én sem mindig élvezem a bulit alkohollal.

Jobban szeretek olyannal bulizni, ami nem butít le, mint a pia.

2012. szept. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyi, én esténként bulizok.Iszok és szívok, aztán egy nap józanodás, utánnamegint buli és így tovább... Van másnaposság elleni tabletta, 500 ft 1 db, lehet h megéri de annyiból már piát is vehetnék ezért én ha iszom mindig iszom hozzá sok vizet és van amikor nem is vagyok másnapos. Hihetetlenül sokat számít. Hidd el. A bulizás pedig qrva jó és megéri a másnapot is, rendszeresen pedig mégjobb!:)
2012. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!