Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti hogyan sütitek meg a...

Ti hogyan sütitek meg a melegszendvicset? Nekem állandóan leég, beleragad! Már nagyon unom. Egy kis olajat is rákentem mielőtt beindítottam, de így is odaég még egy picit! Egyéb tanács, ötlet?

Figyelt kérdés

melegszendvics

sütő

leég

odaég

szendvics

kaja

étel


2012. júl. 6. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nézd a sütőt, és ne hagyd ott. Amikor már megolvadt a sajt a tetején, akkor már jó, kiveheted a sütőből.
2012. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
Milyen melegszendvics sütő?
2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

sima villanytűzhely, jól előmelegítve ( 200 c°), tepsi, vagy sütőlap, a tepsibe sütőpapír.

Figyelni kell, mert gyorsan megvan. Tuti nem ég le.

2012. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a külsejét is meg szoktam kenni vajjal, úgy nem ég le+szépen megpirul
2012. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Kenyérpirítóval megpirítom a kenyeret, aztán ráteszem a többit, és beteszem a mikróba egy percre. Van melegszendvicssütőnk is, de azt először le kellene venni a konyhaszekrény tetejéről, nem szoktam szórakozni vele. :)
2012. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mikróba teszem annyi időre, míg a sajt ráolvad.
2012. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ez egy francia-pirítós sütő lehet. A hagyományos melegszendvicssütőbe nem tud semmi beleragadni.

Biztos összekaristoltad a teflonbevonatot, azzal már semmit nem tudsz csinálni. Kicserélheted benne a betétet (ha lehet kapni), de elképzelhető, hogy olcsóbb venni egy újat!

2012. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Régi kérdés, de nálam most aktuális, és tökéletes megoldást találtam.

Sütőpapír. Nem is értem, miért csak most jutott eszembe. Áthajtod a szendvicsen, hogy lefedje az egész sütőt, és kész. Nem folyik ki, nem esik szét, nem kell vakarni belőle a krémet és a sajtot.

Sajnos a mi sütőnket összekaristoltuk, elveszítette a tapadásmentességét, de így csak simán kiemelem papírral együtt a szendvicset, és kész.

2017. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!